Symbain Anna İyice Yaklaştı ! Nokia X7 Ve E6 Satışta !

Sponsorlu Bağlantılar

tuzluca76

tuzluca76

Üye
    Konu Sahibi
Symbain Anna İyice Yaklaştı ! Nokia X7 Ve E6 Satışta !
Evet Arkadaşlar İlk Annalı Telefon X7 Ve E6 Artık Satışa Sunuldu Ve Anna Güncellemesinin Tamaemen Bittiğine İşarettir Bu. Yani Anna Birkaç Hafta İçinde İnşallah Telefonalrımızda ! :)

52mrt1905

Üye
sabırsızlanıyoruz

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
hadi bakalım inşallah :naughty:

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
bizde cwf sini kullanırız annasını satıym :ehe

• Beğen
Tepkiler: khytr89
tuzluca76

tuzluca76

Üye
    Konu Sahibi
:) yüzdük kuyruğuna geldik hadi bakalım :)

eRdaL.

eRdaL.

Üye
kuyruğundan cikacagiz neredeyse:)

Quaresma53

Quaresma53

Üye
arkadaş bildiğin heycan yaptım hea özellikle de klavye ve tarayıcı cezbetti beni bayaa bi gelsin artık =)) :yuru

slant1111

slant1111

Üye
yeter ya kaç aydır konular açılıyor walla anna dan bıktım ha

uribaju

uribaju

Üye
gelirse gelsin gelmezse de canları sağolsun :ehe

saruman_me

saruman_me

Üye
hadi gözünüz aydın..:oke:

ozggurr

ozggurr

Üye
videolarda 30 fps ve autofocus konusunda optimizasyon icin calisiyorlarmis henuz ne zaman gelecegi kesin degil, sadece temmuz ortasi olabilir ciye nokia fransa bir tarih vermis ancak herkes bikkin oldugu icin telefonunuza guncellemeyi kurmadan verilen tarihleri ciddiye almayin diyen de cok...

Anna guncellemesi ile gorunen ve gorunmeyen en az 50 yeni ozellik gelecegincen, sorunsuz gelsin de ne zaman gelirse gelsin diyenlerdenim ben...

• Beğen
Tepkiler: iatis ve .eRCaN.
Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
ozgur abiye katılıyorum...

WebStyle

WebStyle

Üye
Acaba anna ile birlikte işlemci'de bir artış söz konusu olabilir mi?

nonamex

Üye
680'i 750-772 arası bir değere çıkarmalarını gönülden isterim ama bence işlemciyi daha verimli kullanacak şekilde geliştirme yapacaklar.

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
videoları 30 fps ye çıkarıyolarsa ve ev ekranının kaydırması gelişiyosa işlemcidede belli miktar performans artışı olur heralde:hmmm

Uruloki

Uruloki

Üye
anna da performans artışı olmayacak yani oc olmayacak ama belle ile işlemci 720mhz gpu ise 400mhz olması muhtemel rakamlar kesin değil ama hızlandırma gelecek belle ile o kesin

_ardaa

_ardaa

Üye
anna ile yazılımsal performans artışı olacak ama %30 civarı bir performans artışı vaat ediliyor anna ile tabi işlemci kilidiyle bir oynama olmayacak yine 680mhz.

Üst Alt