Sygic v14.3.4 .HERE(nt) 12.2015 Maps

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Sygic v14.3.4 .HERE(nt) 12.2015 Maps

Sygic v14.3.4 HERE (nt) 12.2015 Deu. Maps + DOWNLOADER Programi

arkadaslar indirdiginiz Sygic klasörünü tlf,nunuzun hafizasina atiniz sygic apk yükleyiniz
masp indirme programiyla istediginiz ülkleri indirip Sygic/Maps klasörünün icine atiniz..

Andorid 4.4.2 üzeri olan tlf,larda sd hafiza kartinda kullanmak istediginizde sd hafiza kartina tasiyiniz
Sygic naviyi actiginizda Android/data klasörnün icine kopyalar sd hafiza kartinda kalan
Sygic klasörünü siliniz..

Sygic v14.3.4 HERE (nt) 12.2015 Deu. Maps + DOWNLOADER Programi

Sygic v14.3.4 .HERE(nt) 12.2015 Deu. Maps

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:

ahmet meço

ahmet meço

Üye
Süpersin
Bir sorun var senin verdiğin haritayı görmüyor eski haritayı indirtiriyor

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Süpersin
Bir sorun var senin verdiğin haritayı görmüyor eski haritayı indirtiriyor
arkadaşım indirdiğin Sygic klasörünün içinden Maps klasörünü al aç küçük bir ülke indir normal açıldıktan sonra Maps klasörlerini değiştirip denersin ben kendim deneyip normal çalışan Sygıc klasörünü eklemiştim..
tlf,nunu kontrol et belki yeni Sygic klasörü oluşmuş olabilir
content info,yu değişipde denersin
yine problem çıkartırsa yazarsın yardımcı olmaya çalışırım

ahmet meço

ahmet meço

Üye
Sygic PC maps DOWNLOADER - [18.12.2015]. dostum bu proğramdan türkiyeyi indirdim ama bilgisayarda nereye indiriyor anlayamadım

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Sygic PC maps DOWNLOADER - [18.12.2015]. dostum bu proğramdan türkiyeyi indirdim ama bilgisayarda nereye indiriyor anlayamadım
Here adinda klasör olusturur onun icine atar Maps olarak nq yani here mapslari indirmek istersen
tomtom ta mapslarida indirmek istersende Tomtom adinda klasör yapar onun icine atar

Üst Alt