Sygic Navi v16.0.16 +v16.2.4 Apk+tomtom(ta) 2015.12+HERE(nt)2015.12 Maps

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Memoli kardeş öncelikle paylaşımların için teşekkürler. Bir sorum olacak. Bu sygic dosyasını harici sdcard a yükleyerek navigasyon çalışabiliyor mu?
arkadaşım ben apk,de Sygic klasörünede hep sd kartında kullanmaktayım
yanlız tlf,nun android hangisiyse ona göre ayar gerekirse gerekir başka problem oĺmaz Sygic klasörünü SD karta atarsın android 4,4,2 ve üzeriyse
tlf,nun Android/data klasörünün içine klasör hazırlayıp kopyalar kontrol edersin sd karta kalan Sygic klasörünüde sile bilirsin tlf,nun ne olduğunu
bilmediğim için uzun oldu.problem olursa yazarsın yardımcı olmaya çalışırım.

ahmet meço

ahmet meço

Üye
Selamlar Haziran ayında belki haritalar yenilenir inşallah

• Beğen
Tepkiler: memoli6767

egzantrik1453

Üye
arkadaşım ben apk,de Sygic klasörünede hep sd kartında kullanmaktayım
yanlız tlf,nun android hangisiyse ona göre ayar gerekirse gerekir başka problem oĺmaz Sygic klasörünü SD karta atarsın android 4,4,2 ve üzeriyse
tlf,nun Android/data klasörünün içine klasör hazırlayıp kopyalar kontrol edersin sd karta kalan Sygic klasörünüde sile bilirsin tlf,nun ne olduğunu
bilmediğim için uzun oldu.problem olursa yazarsın yardımcı olmaya çalışırım.
samsung Galaxy s5 android 6.0.1 marsmallow. O zaman ben apk yı normal kuracağım uygulama ayarlarından harici sdcard'a taşı yapacağım. Bunu yaparken sygic dosyası telefonun hafızsında durmaya devam ediyor. Bende sygic dosyasını direk harici sdcard'a taşıyacağım ve çalışacak. Doğrumu anlamışım..???

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Selamlar Haziran ayında belki haritalar yenilenir inşallah
insaallah adasim
samsung Galaxy s5 android 6.0.1 marsmallow. O zaman ben apk yı normal kuracağım uygulama ayarlarından harici sdcard'a taşı yapacağım. Bunu yaparken sygic dosyası telefonun hafızsında durmaya devam ediyor. Bende sygic dosyasını direk harici sdcard'a taşıyacağım ve çalışacak. Doğrumu anlamışım..???
doğru arkadaşım kendisi indirse dahi Sygic klasörünü taşıyacaksın sd karta açtığında kopyalansınmı taşınsınmı diye sorduğunda ok.le taşır Android/data klasörüne com.sygicaura klasörünün içine kopyalar baktıgında göreceksin diğer yerlerde kalan
Sygic klasörlerini silebilirsin.

bmwbmw

Üye
ya ben bir türlü yükleyemedim .
Telefon samsung s5
Aptala anlatır gibi anlatabilirmidiniz

saygılarımla..

Üst Alt