Sx1 Stereo Kulaklık Bulamıom

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
berkant10

berkant10

Üye
    Konu Sahibi
Sx1 Stereo Kulaklık Bulamıom
arkadaşlar sx1 için kulaklık(orjinal ve stereo)olacak hiç bir yerde bulamıom bir bilen varsa internet sitesi vb adres versin please help meeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kulaklıksız çıldıracağım

__Midas__

__Midas__

Üye
gittigidiyorda görmüştüm bi bak bence

zab03

Üye
çok kolay aslında sana lazım olan bir havya biraz lehim ve az beceri
bendeki kulaklık bozuldu ve eski sony kulaklık larımı alıp siemens 'e monte
ettim bitti hemde süper oluyor ve kalitede sony kalitesi
bkz. resim :neyse şu an ekleyemedim

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
haklısın ondan ona ekleyerek bazen cok güzel şeyler cıkabılıo ortaya ama kalem havyasi veya lehım tabancası oldugunu sanmıyorum olsa bile cıkma kulaklıkları

berkant10

berkant10

Üye
    Konu Sahibi
abi ben ne anlıcam lehimden falan bana kulaklık satan söleyin

yoks

Üye
İstanbul /Ümraniyede/Üsküdar bir çok telefonucuda var İstanbuldaysan araştır istersen

berkant10

berkant10

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(yoks &#064; Nov 27 2005, 07&#58;06 PM) [post=215978]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
İstanbul /Ümraniyede/Üsküdar bir çok telefonucuda var İstanbuldaysan araştır istersen
[/b][/quote]

aah istanbulda olsaydım

zab03

Üye
yahu o da kolay çanekkaleden geç bir karşıya tekirdağda sana bir yer tarif ede bilirim &#33;&#33;&#33;
yada daha kolayıda var aslında ama zaman istiyor git beko satıcısına sipariş ver bitsin yaklaşık 1 hafta sürüyor daha da aklıma şu an birşey gelmiyor...

Fransuvain

Üye
İstanbulda Bir Yakının Filan Yook mu Ona Aldır Veya Yetkili Servisinden Al Fiyatı 20 YTL Civarı

te_amo680

Üye
bu lehim olayını anlatır mısınız? ben anlarım o işlerden. işin zor kısmı. hangi kabloyu nereye yapıştıracaz? yardım ederseniz sevinirim....

hzrcn

Üye
sirkeciden arkadaşa aldık çin malıı..

zab03

Üye
<div class='quotetop'>(te_amo680 &#064; Dec 15 2005, 07&#58;20 PM) [post=228336]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bu lehim olayını anlatır mısınız? ben anlarım o işlerden. işin zor kısmı. hangi kabloyu nereye yapıştıracaz? yardım ederseniz sevinirim....
[/b][/quote]
şimdi ilk olarak kendine ince bir bıçak bul . Bu mesela elma soyduğumuz plastik saplı meyva bıcağı olabilir sonra kulaklıkların bağlı olduğu damla şeklindeki kutunun birleşme yerine tak ve fazla zedelemeden aç .
uçları direkt olarak göreceksin zaten . işin bitincede birleştir . Tırnak tık diye otursun oldu bitti.

rasmus

Üye

tıkla kardeş

luckyesref

luckyesref

Üye
kardeş ben tıkladım ama sonuç vahim
Stokta Mevcut Değil&#33;
bi bak istersen

atavrat

Üye
karaköyde sx1 orjinal stereo kulaklık buldum..adam 80 milyon çekti..

Sizzy

Üye
gittigidiyor da vardı geçen gün bi bak

berkant10

berkant10

Üye
    Konu Sahibi
yardımlarınız için çok sağol arkadşlar kulaklığı aldım en sonunda sx1 lerimizi berabar aldığımız arkadaşımın tel bozulunca kulaklığını bana sattı 20 milyona önerilerinz için çok sağolun yılbaşınız kutlu olsun

chuancey

chuancey

Üye
doğubank ta 15 milyon orjin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt