sx1 imle mp3 gönderemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sıradışı19

Üye
    Konu Sahibi
sx1 imle mp3 gönderemiyorum
sx1 imle bluetooth ile mp3 gönderemiyorum dosya yöneticisi:hafızada yeterli yer yok diyor lütfen yardım :(

teenwolfx

Üye
msvdrive diye bir program olmalı yanlış bilmiyorsam onu bir kereliğine kuruyorsun sorun çözülüyoor.. sitede olması lazım arama yap bulursun

buyuleyici_kiz

Üye
telefonunun boş hafızası mp3 boyutundan az ise gönderemezsin

matchelss

matchelss

Üye
Arkadaşım telefona (messages in mmc) programını kurup bir kere çalıştırırsan sorunun çözülecektir.

berkant10

berkant10

Üye
joker bgli arkadas dogru soylemis en az mp3 kadar tel hafızasında da bos yer olması lazım ms drive de cozum diil

matchelss

matchelss

Üye
Öncelikle sıradışı19 arkadaşımızda hafıza kartı varmı onu bilmemiz gerekiyor aslında.

sıradışı19

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by matchelss@Aug 31 2005, 04:37 PM
Öncelikle sıradışı19 arkadaşımızda hafıza kartı varmı onu bilmemiz gerekiyor aslında.
[post=150453]Quoted post[/post]​
256 mb hafıza kartım var

CooL'n'Quiet

Üye
profimail programıyla gelen dosya yöneticisinde gönderiodu galiba

matchelss

matchelss

Üye
Benim telefonumun hafızasında 2.5 Mb yer var ve telefonumda message in mmc prgramı yüklü.Bluetooth ile 3.5 Mb şarkıyı hiçbir sorun olmadan gönderiyorum.

berkant10

berkant10

Üye
allah allah nasıl yolluyon gerci pek de onemli değil cunku bende card reader var bluetoothla cok zahmetli oluyo

perfectlover

Üye
Originally posted by sıradışı19@Aug 30 2005, 11:02 PM
sx1 imle bluetooth ile mp3 gönderemiyorum dosya yöneticisi:hafızada yeterli yer yok diyor lütfen yardım :(
[post=150081]Quoted post[/post]​
Sx1 telefon hafızası 3966 kb. tır. Ortalama bir Mp3 2.5-5 Mb Arasıdır. Diğer arkadaşların da söylediği gibi eğer göndermek istediğin Mp3 boyutu senin tel.hafızandan yüksekse gönderemezsin. Telefonun hafızasını ayrıntılı olarak "uygulama yöneticisi"nden öğrenebilirsin. Kurulum bölümündedir.(Bunları zaten biliyorsundur ama yeni sx1 kullanıcıları bilmiyor olabilirler ve gereksiz yere forum konusu açmamaları için ayrıntılı olarak anlatıyorum.) Sonuç olarak göndereceğin mp3'ü bluetooth ile de göndersen yine de mesajlar bölümündeki "giden kutusu" vasıtası ile gönderilecektir. Bu ise telefon hafızası üzerinden işlem yaptığı için"gönderilemiyor.Önce bazı verileri silin" uyarısı almana neden olacaktır. Eğer mesaj hafızanı "hafıza kartı" olarak ayarlarsan sorun çözülür. Bu Ayarlamayı message in mmc prgramı ile yapabilirsin.

taz_crash

taz_crash

Üye
evet jokey e katılıyorum istedıdgın prog.yukle mp3 megabytı telden hafızasından buyuksee yukleyemezsın :nono:

atavrat

Üye
arkadaşım gönderebilirsin...programı yükleyince mesajları hafıza kartına yönlendirmiş oluyosun...o yüzden hem alabilirsin hem de gönderebilirsin...program olmadan tel hafızası 3-4 mb olduğu için problem çıkıyor..

s60_patch_for_store_messages_in_mms.sis.........program bu yani msdrive aynı.. :hoho:

Shadowman07

Shadowman07

Üye
Fexplorer programını kullan sitede olması lazım bulamassan bana ulaş..

cllgr

cllgr

Üye
Originally posted by joker_bgli+Aug 31 2005, 12:43 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(joker_bgli &#064; Aug 31 2005, 12:43 AM)</div><div class='quotemain'>telefonunun boş hafızası mp3 boyutundan az ise gönderemezsin
[post=150140]Quoted post[/post]​
[/b]

Originally posted by berkant10@Aug 31 2005, 01:08 PM
joker bgli arkadas dogru soylemis en az mp3 kadar tel hafızasında da bos yer olması lazım ms drive de cozum diil
[post=150427]Quoted post[/post]​

<!--QuoteBegin-berkant10
@Aug 31 2005, 04:50 PM
allah allah nasıl yolluyon gerci pek de onemli değil cunku bende card reader var bluetoothla cok zahmetli oluyo
[post=150643]Quoted post[/post]​
[/quote]
msvdrive programı yüklü,tel hafızası 3125 kb boş yer varken,5414 kb mp3 bluetoothla şimdi gönderdim.yani oluyor arkadaşlar.bilgilendirmek için denedim oluyor.bilgilerinize

fatihucak

Üye
msvdrive ve fexploreri yukle fexplorer den yolla ben 12 mb lık video yolladım oluyor ..

burpainkillerak

Üye
arkadaşım ;;) bence sen mmc kart almaya çalış

BaY_K1L

Üye
ms driveri yulersden bu sorunu cozersin ;;) ;;)

teenwolfx

Üye
Originally posted by perfectlover+Sep 1 2005, 02:25 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(perfectlover &#064; Sep 1 2005, 02:25 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-sıradışı19@Aug 30 2005, 11:02 PM
sx1 imle bluetooth ile mp3 gönderemiyorum  dosya yöneticisi:hafızada yeterli yer yok diyor lütfen yardım  :(
[post=150081]Quoted post[/post]​
Sx1 telefon hafızası 3966 kb. tır. Ortalama bir Mp3 2.5-5 Mb Arasıdır. Diğer arkadaşların da söylediği gibi eğer göndermek istediğin Mp3 boyutu senin tel.hafızandan yüksekse gönderemezsin. Telefonun hafızasını ayrıntılı olarak "uygulama yöneticisi"nden öğrenebilirsin. Kurulum bölümündedir.(Bunları zaten biliyorsundur ama yeni sx1 kullanıcıları bilmiyor olabilirler ve gereksiz yere forum konusu açmamaları için ayrıntılı olarak anlatıyorum.) Sonuç olarak göndereceğin mp3&#39;ü bluetooth ile de göndersen yine de mesajlar bölümündeki "giden kutusu" vasıtası ile gönderilecektir. Bu ise telefon hafızası üzerinden işlem yaptığı için"gönderilemiyor.Önce bazı verileri silin" uyarısı almana neden olacaktır. Eğer mesaj hafızanı "hafıza kartı" olarak ayarlarsan sorun çözülür. Bu Ayarlamayı message in mmc prgramı ile yapabilirsin.
[post=151467]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

katılıyorum güzel açıklama yapmışsın bende msdrive programını önerdim oda mesaj hafızasını hafıza kartı olarak ayarlıyor.

fatal1ity

Üye
arkadaşım aynı sorunu ben de yaşadım msv drive yi yüklemekle yetmiyor yeni üye olduğum için dusya upload edemiyorm çünkü bilmiyorum öğrenir öğrenmez sana yardımcı olacağım. biri bana yardım ederse iyi olur saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt