swype_ios stil belle refresh

Sponsorlu Bağlantılar

yusufyalcin

yusufyalcin

Üye
Klavye resimdeki gibi beyaz ve ustunde no olarak yapabilirmiyiz ve her space tusuna bastigimda tap to add .......... Dictibnory cikiyor nasil kaldirabiliriz onu

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Bilemiyorum dostum konudaki anlatimi takip etmen gerek androide gectigim icin uzun zamandirvuygulamadan uzagim :)

Last-Trump

Üye
klavye çok güzel olmuş 603 te çalışıyor ancak yazılacak yer klavyenin altında kalıyor, swype nin hiç bir versiyonunda bu sorun düzeltilemedi 603 için :(
aynen buna bir çözüm var mı?

devriye55

Üye
yukledim ancak klavyeyi degistiremiyorum yardim

0MG90

0MG90

Üye
Telefonun hackli olması mı lazım?

truva1246

truva1246

Üye
sagol ya kaç zamandır bunu arıyordum

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
ahmet5281

ahmet5281

Üye
Kardesim cok hosuma gitti ama indiremiyorum yarida kesiliyor pc de yok mediafire a upload edermisin rica etsem

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
ahmet5281

ahmet5281

Üye
Allah Allah dun indirmedi simdi indiriyor sagolasin hocam :)

• Beğen

Enola19

Üye
Dostum merhaba swype gene göçtü eğer güncel sürüm bulursan ve paylaşırsan çok sevinirim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Bende çalışmıyor. Betalabsa baktım herkes çalışmıyordemiş gene güncelleme var yenisini yükle deyip çalışmıyor nisan da olduğu gibi

Uygulama internet baglantisi filanmi istiyor? yani uygulamanin calismasini engelleyen neymis?

Enola19

Üye
Yok dll dosyasına bi tarih sınırı koyuyorlar tarih geçince artık çalışmıyor zaten ben yabancı bi forumdan kırılmış dosyasını bulup burada da paylaşmıştım son versiyon çıkmadan önce ama baktım daha bi ses seda yok

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Yok dll dosyasına bi tarih sınırı koyuyorlar tarih geçince artık çalışmıyor zaten ben yabancı bi forumdan kırılmış dosyasını bulup burada da paylaşmıştım son versiyon çıkmadan önce ama baktım daha bi ses seda yok

Hmmm anladim.
Bende androide gectigim icin artik pek arastiramiyorum symbianla ilgili konulari :)

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Teşekkürler kardeş :)

Üst Alt