Switch Tanıtım Videosu Nintendo'nun En Çok İzlenen Videosu Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

TurkishLord

TurkishLord

Üye
    Konu Sahibi


Nintendo, geçtiğimiz günlerde daha öncesinde NX olarak bildiğimiz melez yapıdaki konsolu Switch'i üç buçuk dakika civarındaki bir video ile tanıttı. YouTube üzerinde kısa sürede yüksek izlenme sayılarına ulaşan "First Look at Nintendo Switch" videosu 14 milyon izlenme sayısına yaklaşmış durumda ve Nintendo'nun resmi YouTube kanalında en çok izlenen video olmayı da başarmış durumda.

Şu anda 13.882.363 görüntüleme alan Nintendo Switch videosunun hemen arkasında The Legend of Zelda: Breath of the Wild E3 videosu (9.445.193) ve onun arkasından ise Nintendo 2DS'in tanıtım videosu (6.362.697) geliyor.

Ek olarak Epic Games, üzerinden yaptığı doğrulama ile Nintendo Switch'in Unreal Engine 4 destekleyeceğini onayladı. Ayrıca GameSpot da Nintendo Switch'in amiibo desteği sunacağını belirtti.

"We're thrilled to partner with Nintendo to help Unreal Engine 4 developers bring their games to Nintendo Switch!"


Nintendo Switch, 2017 yılının mart ayında piyasaya sunulacak ve söylentilerde olduğu gibi hem taşınabilir bir konsol olacak hem de istenildiği zaman televizyona bağlanıp ev konsolu olacak.

Alıntı
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt