Öneri swap cihaz talebi yorum

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
yaklaşık 2 yıldır kullandığım ufak sorunları olan ve pil performansı azalan iphone 6 cihazımı satın aldığım bayi tarafından değişim talebiyle servise gönderdim.cihaz takibi bölümünde incelediğim kadarıyla ekran değişimi yapılıp kargoya verilmiş.sanırım birkaç sorun daha yazmam gerekiyordu ama tecrübem olmadığı için kararsız kalıp biraz araştırma yaptım ve swap cihazlara dair tedirgin olacak şekilde şüphelerim olmaya başladı.benim asıl amacım pilini değiştirmekti şimdi tekrar gönderip pilinide değiştirme talebindemi bulunsam yoksa swap cihaz talebinde mi bulunsam.tecrübesi olan yada önerisi olan paylaşırsa çok sevinirim..
kvk orjinal ekran kullandığını söylüyor ama dokunmatik hassasiyeti konusunda fikrim yok bu konuyla da ilgili düşüncenizi merak ediyorum.
.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt