Suziki swift

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ukalaboy

ukalaboy

Üye
    Konu Sahibi
Suziki swift
Ya Hic Suziki Swift Modifiyeli gördunuzmu?

doukan1989

Üye
arkadasim asagidaki linklerden bir fikir edinebilirsin

daha fazla bulursam gonderirim

ukalaboy

ukalaboy

Üye
    Konu Sahibi
tesekurler ya bende swift var yaptırcam nasıl yaptırım diye dusunuyorum daha fazla bulursan haberim olsun tesekurler

keano

Üye
yaa yapma yaa...yaa birader her gun 5 tane swift goruyom...dedim swiftler dunya'yi ele gecircek...kac senedir uretimde mubarekler..modelini neyim falanda soylersen birazdaha yardimci olmaya calisiriz...

ukalaboy

ukalaboy

Üye
    Konu Sahibi
Suzuki Swift Aut. 2001 model otomatik vites araba işte kanka

ukalaboy

ukalaboy

Üye
    Konu Sahibi
ya biri bana yardım etsin ://///

keano

Üye
Originally posted by ukalaboy@Jun 19 2005, 03:12 PM
[post=89962]Quoted post[/post]​
yaa birader maalesef cok bi secengin yok. ciddi diyorum. clio gibi saxo gibi corsa gibi populer bi araba degil (ama bu arabalarin hepsinden iyi bence Suzuki, sadece popularitesini diyorum). Bence windows'un sitesinden japonca dil paketini indir explorer icin, japon sitelere bak, kozmetik parca icin.. harbi diyom cok bisey bulamadim kozmetik modifiye olarak falan. Ama araba icin en tatli kozmetik modifiye her zaman icin ala$im cant ve 30 mm alcaltmadir. Tabi cantlarin buyukse alcaltmak farz gibi bisey cunku araba traktore benziyo alcaltmazsan. senin swift'e 14" veya 15" alasim cant alirsan alcaltmana gerek kalmaz ama goruntu olarak daha guzeol olur, alcaltirsan dahda guzel olur. Sakin ha gidip 17" falan almada...zevk meselei ama neyse. Zaten arabayi alcaltmadan bodykit falan takmayi deneme. Uzaktan bakip gulerler :D ilk modifiyen cant + 30 veya 40mm alcaltma olsun.
Motor icin filtre falan istiyosan bakayim bi, ama soz veremem bulabilirim diye.

deskator

Üye
swift gti ...
En ideal GTİ dir . hafif kıvrak sesi güzel (bişiler yaparsan ) herkezde yok :)
çOk baba arabadır aslında ama ne bilim kıymetini bilen olmadı :(

keano

Üye
gti diyip canini cektirme adamin :D
wa$$$$$$$$ o intercooler'in buyukluuune bakin yav... aman ha yolda biseye carp milyarlarca masraf..vay vay vay

ukalaboy

ukalaboy

Üye
    Konu Sahibi
off ya nasıl yapıcam bu arabayı ben uyus oldum

deskator

Üye
Originally posted by keano@Jun 19 2005, 10:19 PM
gti diyip canini cektirme adamin :D
wa$$$$$$$$ o intercooler'in buyukluuune bakin yav... aman ha yolda biseye carp milyarlarca masraf..vay vay vay
[post=90347]Quoted post[/post]​

:) evet sanki bıraz abartı olmuş ama çok kıyak duruyor

keano

Üye
Originally posted by ukalaboy@Jun 20 2005, 02:36 PM
off ya nasıl yapıcam bu arabayı ben uyus oldum
[post=91170]Quoted post[/post]​
birader ilk modifiye olarak ala$im cant al..sonra arabani alcalt. nasil yapcam diyip durcagina bi yerden ba$la i$te karde$im! :)

hah sonunda 1 parca bulabildim..arabani alcaltirsan cok yakisir ve aerodinamik olarak faydasi olur, ama yol tutusunu artirmak istiyosan, kule gergisi denen parcadan almani tavsiye ederim, inanilmaz bicimde fark ediyo. Ama genis lastiklerle alasim cant aldiginda bile yol tutsunun mukemel arttigini fark ediceksin zaten ve splitter aerodinamik olarak yol tutusuna fayda edicek, ayrica alcaltilmis bi arabada goruntusu muhte$em.

ilgini cektiyse PM atabilirsin.

ukalaboy

ukalaboy

Üye
    Konu Sahibi
ya ben örnek resim istiyorum aslında :)

keano

Üye
Originally posted by ukalaboy+Jun 20 2005, 08:35 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(ukalaboy &#064; Jun 20 2005, 08:35 PM)</div><div class='quotemain'>ya ben örnek resim istiyorum aslında :)
[post=91611]Quoted post[/post]​
[/b]

yani aslinda parca istemiyon....resim istiyon oyle mi??? allah cezani... :)

sen

<!--QuoteBegin-ukalaboy
@Jun 19 2005, 03:12 PM
[post=89962]Quoted post[/post]​
[/quote]

diyince..bende ciddisin sanmi&#036;tim...

ardaca

Üye
ule keano kardeşim millet iş ciddiye binince kaytarıyooo&#33; burdan yetkililere sesleniom parça almıcak arkadaşlar yormasın kardeşimi :P

ukalaboy

ukalaboy

Üye
    Konu Sahibi
hahah ya örnek görim ona göre yapayım diyorum ala ala sizde

keano

Üye
o zaman birader cant almakla i&#036;e ba&#036;la sen...sonra alcalt...bunlari yapmadan bodykit takma zaten. (sadece oneride bulunuyorum)

doukan1989

Üye
jant takmadan body kit yapinca cok komik oluyo :D ben hep seye benzetirim. Haywan gibi kasli 2metre adamda 36numara ayakkabi gibi :D :D :D

keano

Üye
Originally posted by doukan1989@Jun 24 2005, 01:55 PM
jant takmadan body kit yapinca cok komik oluyo :D ben hep seye benzetirim. Haywan gibi kasli 2metre adamda 36numara ayakkabi gibi :D :D :D
[post=94880]Quoted post[/post]​
allah korudu daha oyle bi arac gormedim..gormekde istemem zaten..allah korusun leeen...hayal edemiyom..bak ettim simdi, tam bunu yazarken...klavyeynin ustune kustum ..allah cezani doukan yaa...nerden aklima getirdin simdi su cantsiz bodykit olayini..aksamimi mahvettin be olm....off yaaa :D :D

doukan1989

Üye
:PP :PP

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt