Susuzlukmu ? Açlıkmı ?

6 gün sonra kan şekeri problemimden dolayı pes ettim..
Şeker hastası mısınız? Geçmiş olsun. Kanşekeriniz kaç? 3 aylık ortalamanız nedir? İnsilün mü hap mı kullanıyorsunuz?

Bende şeker hastasıyım. İlaç (hap) kullanıyorum. Şu ana kadar çok şükür bir sıkıntı yaşamadım.

Tepkiler: Baydırman ve PALA.
@DarkredBlue61 akşam yemeği biraz yicen, sahurda da aç isen karnın doyuncaya kadar ye.
Yada iftar ve sahurda ne yenmesi gerekiyosa ona göre yersin..
Akşam 4 sahurda 4 bardak su iç 2 litre ortalama yapıyo.
Ondan sonra gündüz oruçlu iken, tık yok dersin

Tepkiler: Baydırman ve DarkredBlue61
İftarda Zaten 1 Tabak Yiyiorum.Ya Pilav Üstü yada Çorba Vs Daha Yemiyorum.Üzerine Çay Abur Cubur Şeyler Sahurdada Karnım Yayık Gibi Oluyor Daha Çok Ağzın Kuruyor Sanırım Şekeri Fazla Kaçırıyorum

Tepkiler: Baydırman ve Muhammed CR7

Murat Alper

Moderator
çok susadım

Tepkiler: Baydırman
Ankara sıcak bugün. Lakin gölgeler yine de serin. Parklarda yatan yatana

Gerci yer yer değişiyor doğru. Çankaya'ya pek uğramıyor. Dışkapi hastanesinin yanındaki parkta her ağaç altinda uyuyan vardı
Yok Onlar Keyiftendir.Ne Zaman Dişari Çıksam Şey Gibi Yiyorlar.Eskiden Müslümanların 1 Numaralı Düşmanı Yahudiler Bile Saygı Yapar Yemek Yemezlerde Ramazanda Dişarida Ama Bizim Sözde Müslümanlarımız Ellerinde Çikolatalar Püskevitler Getiriyorlar.Sonrada Benim Kalbim Temiz Neyse Konuyu Dağıtmayın Sonra Tak Tik Maktik Yok Bam Bam Bam Yapar Yöneticiler

Tepkiler: PALA. ve Symbianist

Doğru. Eskiden anadoluda ramazan aylarında açık olan lokantalar oruç tutanların canlari çekmesin diye gündüzleri camlarını gazete kağıdı ile kapatırlardı.

Konu dağılmasın o zaman sonuç olarak acıktık susadık.

Tepkiler: DarkredBlue61

epson81

Üye
susuzluk tabiki

Baydırman

Moderator
Pis susadım

Tepkiler: Symbianist
Bu ramazan da geçti. Ömürden gitti onlarca yıl. 80 yaşında birine sorsak, Dünya hayatı çok kısa der muhtemelen.

Acısıyla tatlısıyla çok hızlı geçiyor zaman.

Tepkiler: Baydırman, PALA. ve Murat Alper