SuperToto 2012-13 Lig Fikstürü-V1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Dostum uygulama internet kullanmıyor bu yüzden hızlı ve güzel olmuş güncelleme olacak demişsin maçların hangi gün olduğunu da( cuma, cumartesi, pazar, pazartesi ) eklesen tadından yenmez :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Dostum uygulama internet kullanmıyor bu yüzden hızlı ve güzel olmuş güncelleme olacak demişsin maçların hangi gün olduğunu da( cuma, cumartesi, pazar, pazartesi ) eklesen tadından yenmez :)

Evet aynen internet kullanım olayını belki ayrı bir uygulama ile olabilir sonuçta herkesin interneti var gibi düşünmek istemiyorum.Teşekkürler.:)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

Evet aynen internet kullanım olayını belki ayrı bir uygulama ile olabilir sonuçta herkesin interneti var gibi düşünmek istemiyorum.Teşekkürler.:)

rica ederim zaten internet olmaması güzel bir durum zaten hepsi kayıtlı internete gerek yok bir de böyle prolar bağlantı istediğinde sadece edge kullanıyor wifi ile çalışmıyor geneli böylesi iyi olmuş canlı sonuçlar falan eklenirse internet gerekecek tabiki beklemedeyiz:)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

rica ederim zaten internet olmaması güzel bir durum zaten hepsi kayıtlı internete gerek yok bir de böyle prolar bağlantı istediğinde sadece edge kullanıyor wifi ile çalışmıyor geneli böylesi iyi olmuş canlı sonuçlar falan eklenirse internet gerekecek tabiki beklemedeyiz:)

Tabiki ama sonuçlar için wifi yada mobil veri yeterli olcak.Kodları deniyorum sırası ile .;)

tolgatavli

Üye
teşekkürler bayrak güzel dalgalanıyor

• Beğen
benderhomer

benderhomer

Üye
çok iyi düşünmüşsün tebrikler :)

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler ellerine sağlık

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt