SuperScreenshot Configurar watermark [Farklı Ekran Görüntüsü Alma]

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
SuperScreenshot Configurar watermark [Farklı Ekran Görüntüsü Alma]
1=önce bu uygulamayı yükleyin.

SuperScreenshot v1.10 S60v3/S60v5/S^3 SymbianOS9.x Unsigned Türkçe - MaxiPDA - MaxiCep

2=Ayarlarını resimdeki gibi yapın.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

3=Aşağıdaki dosyalardan istediğinizi kullanmak için yapmanız gereken zipten çıkan watermark.mbm dosyasını SuperScreenshot uygulamasını yüklediğimiz hafızaya
Data SuperScreenshot içine atmanız yeterli olacaktır.

WaterMark - Cyan and Orange

WaterMark By jeffXzone

Watermark telephone

Watermark lumia

Watermark İos

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Jan, Eduardo58, By Kavak ve 4 diğerleri

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Süper bir program abi :alkis:
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
98farom98

98farom98

Üye
rica ederim :) 2 adet daha skin var lumia ve iphone görünümlü konuya ekleyeceğim :)
Kardeşim aynısını yaptım ama olmadı telefon c6-01 cyan and orange varya cyan ı yükledim ekranım öyle olmadı ne yapmalıyım

Son düzenleme:
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim aynısını yaptım ama olmadı telefon c6-01 cyan and orange varya cyan ı yükledim ekranım öyle olmadı ne yapmalıyım
ayarlarını 1. resimdeki gibi yapman gerekir sonra programdan seçenekler den çıkış yap gyan olanı tekrar at

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Jan
98farom98

98farom98

Üye
Senin dediğinin aynısını yaptım ayarlar tamam sonra programdan seçenekler den çıkış yaptım gyan olanı tekrar attım şimdi ne yapacağım not:bu arada ilk 1. deki super screen shoot olanı E ye kurdum hafıza kartına

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Senin dediğinin aynısını yaptım ayarlar tamam sonra programdan seçenekler den çıkış yaptım gyan olanı tekrar attım şimdi ne yapacağım not:bu arada ilk 1. deki super screen shoot olanı E ye kurdum hafıza kartına
tamam şimdi xplore ile E data içinde ki SuperScreenshot içine gyan dosyasının mbm dosyasını atman gerekir üzerine yazılsın mı diye sorarsa evet diyeceksin

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye

SuperScreenshot v1.10 S60v3/S60v5/S^3 SymbianOS9.x Unsigned Türkçe - MaxiPDA - MaxiCep

3=Aşağıdaki dosyalardan istediğinizi kullanmak için yapmanız gereken zipten çıkan watermark.mbm dosyasını SuperScreenshot uygulamasını yüklediğimiz hafızaya

WaterMark By jeffXzone

Watermark telephone

Watermark lumia

Watermark İos

WaterMark By jeffXzone
resmindeki google arama widgetini link atarmısun

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim ben yapamadım olmadı bi türlü hepsini yaptım ayarlar tamam herşey tamam x-plore ile attım yine olmuyo ilk ne yapacağım o screen shoot u pasifleştirecekmiyim yoksa yükledikten sonra screen shoota hiç açmadan mı atacağım attıktan sonra ne yapacağım telefonumu yeniden başlatacağım
bunu yapamayacak birşey yok niye bu kadar zorlandım anlamadım kırmızı tuşa basıp ekran görüntüsü aldın mı hiç
Süper bir program abi :alkis:
:tşk:
bu programı denedin mi deneyip ekran görüntüsü atabilir misin rica etsem :)

okankayci

okankayci

Üye

WaterMark By jeffXzone

Watermark telephone

Watermark lumia

Watermark İos
tam olarak ne işe yarıyor hocam :)

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Watermark lumia
WaterMark By jeffXzone..
hocam bu modları sormustum :)
hangi skin dosyasını kullanırsanız ekran görüntüsünü resimdeki gibi alırsınız örneğin lumia telefonun içinde symbian ekran görüntüsü alabilirsiniz

okankayci

okankayci

Üye
hangi skin dosyasını kullanırsanız ekran görüntüsünü resimdeki gibi alırsınız örneğin lumia telefonun içinde symbian ekran görüntüsü alabilirsiniz
yani çözünürlük mü degisiyor

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
yani çözünürlük mü degisiyor
ben çözünürlük hakkında birşey demedim sadece deneyip sonucu kendin görebilirsin :)
Kardeşim ben yapamadım olmadı bi türlü hepsini yaptım ayarlar tamam herşey tamam x-plore ile attım yine olmuyo ilk ne yapacağım o screen shoot u pasifleştirecekmiyim yoksa yükledikten sonra screen shoota hiç açmadan mı atacağım attıktan sonra ne yapacağım telefonumu yeniden başlatacağım
dostum tekrar denermisin daha önce gyan rar içinde olduğu için xplore görmüyor du şimdi zip içine aldım ve test ettim :)

• Beğen
Tepkiler: okankayci
okankayci

okankayci

Üye
ben çözünürlük hakkında birşey demedim sadece deneyip sonucu kendin görebilirsin :)
dostum tekrar denermisin daha önce gyan rar içinde olduğu için xplore görmüyor du şimdi zip içine aldım ve test ettim :)
tamam hocam sağolun :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
İsa abi skinler fazla ilgimi çekmiyor ama benim kullandığım ss programında kamera tuşuna basılınca görüntü alıyor, o da kamerayı açıyo sinir oluyorum, buna herhangi bi tuş atabiliyor mu yani menü tuşu vs. yukarıda gördüm, kısayol olarak tuş belirtilmiş, benim kullandığımdada kısayol var ama değişmiyo napsam bunu denesem mi :hmmm

fk555897

fk555897

Üye
Teşekkür ederim ama telefonlarda böyle bir özellik zaten var.

Üst Alt