Superonline, Download ve Upload Hızlarını artırdı!


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Corona virüsünün en büyük düşmanı olan sosyal izolasyon için dünya genelinde ve ülkemizde insanlar zorunlu olmadıkça evden çıkmıyor. Tabi, insanların evden çıkmaması ile internet trafiğinde ciddi bir artış oluştu ve Netflix, YouTube gibi önemli platformlar video kalitelerini düşürmeye karar verdi. Bu noktada Turkcell Superonline hızları artırarak tam tersi bir hamle yaptı ve kullanıcılarını sevindirdi.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Evdeki internet hızı uçuyor
Evdeki internet hızı kullanıcıların yüzünü güldürdü. Hız testi yapan kullanıcılar 20 Mbps yükleme hızı ile karşılaştı.

Turkcell Superonline 20 Mbps yükleme hızı sunuyor
Birkaç gündür, Hız testi yapan kullanıcılar 20 Mbps seviyesinde bir upload hızına sahip olduğunu fark etti. Buna ek olarak bazı kullanıcılar indirme yani download hızının da ciddi oranda arttığını dile getiriyorlar. 15 Mbps limitsiz fiber internet paketinden yararlananların büyük bir bölümü 30 – 40 Mbps seviyesinde indirme hızına ulaştığını söyledi. Turkcell’in bu hız artışını ne kadar süre devam ettireceği şu anda bilinmezliğini koruyor.

Örneğin, Benim Evimde kullanmış olduğum Superonline İnternet hızı bu şekilde Download hızını'nın 30 Mbps, Upload hızının ise 25 Mbps kadar çıktığını gördüm.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt