Super Miners V-1.04

Sponsorlu Bağlantılar

msw

msw

Üye
Originally posted by desperado@Oct 29 2005, 06:53 PM
arkadaşım ellerine sağlık gerçekten güzel ama şu 4. bölümü geçen biri allah aşkına nasıl geçtiğini söylesin :D
[post=201667]Quoted post[/post]​

Şimdi aşağıdaki resme dikkatli bakarsan nerede durduğumu görebilirsin...iki taşın arasındayım...tam durduğum yere geliyorsun...aşağıdaki yeşili alıp bekle daha inme başına düşer...şimdi yeşili aldığın yerde dur 5 e basılı tut joystick i aşağı yönlendir yani 5+aşağı yap elması nasıl alacağını göreceksin...hadi kolay gelsin...

symbianboy

Üye
güzel oyun saol ;;)

desperado

Üye
eyw çok saol ;;)

kikaksk

kikaksk

Üye
eyvallah cok saolun ya bende 4 u gecemiyodum...teşekkür ederim

msw

msw

Üye
Originally posted by desperado+Oct 29 2005, 08:56 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(desperado &#064; Oct 29 2005, 08:56 PM)</div><div class='quotemain'>eyw çok saol ;;)
[post=201756]Quoted post[/post]​
[/b]

<!--QuoteBegin-kikaksk
@Oct 29 2005, 09:37 PM
eyvallah cok saolun ya bende 4 u gecemiyodum...teşekkür ederim
[post=201767]Quoted post[/post]​
[/quote]

Maksat eğlenmek bilgi paylaşmak ...
Rica ederim ;;)

desperado

Üye
ya msw ben yine takıldım :D 22. bölümde 37 tane kristal istio ben en fazla 36 tane toplayabiliorum o taşın altındaki kristalleri nasıl alcaz canawarları onların yanında öldürmeyide denedim ama taşların sadece biri kırılıo iki taş yan yana kaldıındanda itemiorum fıtık etti beni iki gündür :vur: :&#39;( :D

msw

msw

Üye
Originally posted by desperado@Oct 30 2005, 11:19 PM
ya msw ben yine takıldım :D 22. bölümde 37 tane kristal istio ben en fazla 36 tane toplayabiliorum o taşın altındaki kristalleri nasıl alcaz canawarları onların yanında öldürmeyide denedim ama taşların sadece biri kırılıo iki taş yan yana kaldıındanda itemiorum fıtık etti beni iki gündür :vur: :&#39;( :D
[post=202485]Quoted post[/post]​
Tamam bakıyorum

desperado

Üye
eyw msw çok saol deli etti beni çıldırdım yani :vur: :D

msw

msw

Üye
gerçekten zormuş yaw .... çözmeye çalışıyorum

desperado

Üye
walla msw brz assabiysen hiç deneme yaw senden önemlimi yani çünkü ben iki gündür sırf o bölümü geçmek için uğraşıorum we telefonu duwara atmamak için oynamayı bıraktım artık :lol2:

msw

msw

Üye
hala çözemedim köşelerdekini alamıyorum 26 da kalıyor

ibonline

ibonline

Üye
bu oyunda ne bludunuz ki gıcık kaptım

desperado

Üye
bence gayet güzel bi oyun ibonline bu arada msw ben 36da kaldım heralde o canawarları taşların hemen dibinde öldürcez o zaman o taşlardan biri kırılıo ama baya zor :vur:

msw

msw

Üye
Originally posted by desperado@Oct 30 2005, 11:52 PM
bence gayet güzel bi oyun ibonline bu arada msw ben 36da kaldım heralde o canawarları taşların hemen dibinde öldürcez o zaman o taşlardan biri kırılıo ama baya zor :vur:
[post=202526]Quoted post[/post]​
doğru tespit .. öyle oluyor ama çok uğraşmamız lazım

msw

msw

Üye
Originally posted by desperado@Oct 30 2005, 11:52 PM

Alive

Alive

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by msw+Oct 31 2005, 01:27 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(msw &#064; Oct 31 2005, 01:27 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-desperado@Oct 30 2005, 11:52 PM
[post=202583]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Bence taşla kıracaz kutuları.Sonra cnavarlara kırmızı ışıktan atacaz..daha sonra canavarın taşları yemesini sağlıcaz.. :wacko:

msw

msw

Üye
kutuları taşla nasıl kıracaz

Alive

Alive

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by msw@Oct 31 2005, 09:36 PM
kutuları taşla nasıl kıracaz
[post=203083]Quoted post[/post]​

I have No Idea eMeSdoubleW :D

desperado

Üye
kutuları taşlarla kırmaya kalkma sakın bak üstteki we alttaki kutuları aynı hizaya getir we üsttekini alttakinin üstüne düşür iki kutu birden kırılcak eer taşlarla kırmaya kalkarsan iki tane kutu açıkta kalır ayrıca canawarları öle bi anda öldürmemiz gerekioki kristalin üstündeki taşlardan birinin patlaması gerek canawarı öldürürken bayaa zor gerçekten 3gün oldu we hala geçemedim :vur: :off: :&#39;(

msw

msw

Üye
tamam ben kutuları zaten kırıyorum hatta soldaki elması da aldım fakat sağdakini almak çok zor
bir yolu olmalı...ama canawarları taşın yanında öldürünce taş ta yok oluyor bunu yapmak ta çok zor süre az

Üst Alt