Süper kupa finali

Sponsorlu Bağlantılar

Süper kupayı kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ben beşiktaşlıyım ama hak eden fb kazandı tekbrıkler
Aynen öyle maçtan önce galatasayın kazanmasını istedim Galatasaray benim için fenerden öncedir ona sempatim daha fazla ama bugün taraftarın yaptıkları ve oynanan futbol çok kötüydü. Volkanla emre olmasa fener iyi takım aslında. Futbolcu karakteri oldukça önemli. Galatasarayda da melo var.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
bu sene bnce besiktas ve fener ligde one cikacak trabzonda lige renk katabilir gs bence prayi ilk 12 haftada yollar

SHS

SHS

Üye
Teknik adam değiştirmekle olmuyo, gsli adam kalmadı takımda toplama takım, Muslera ve Sneijdere yazık oluyor, Semih desen gerçek aslan diğerleri gitmeli

Dortmund modeli yapın demekten bıktım, 2-3 sene şampiyon olma ekonomiyi düzelt altyapıyla bikaç iyi oyuncuyla idare et sonra kurarsın düzgün kadro

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Teknik adam değiştirmekle olmuyo, gsli adam kalmadı takımda toplama takım, Muslera ve Sneijdere yazık oluyor, Semih desen gerçek aslan diğerleri gitmeli

Dortmund modeli yapın demekten bıktım, 2-3 sene şampiyon olma ekonomiyi düzelt altyapıyla bikaç iyi oyuncuyla idare et sonra kurarsın düzgün kadro
e zaten sistem duzelmedikce bnce turkiyede basarili olsan ne fayda her kulup icin diyorum bunu 34 35 yasindaki adamlara senelik 4 5 milyon vercegine onu altyapiya harcamali kulupler

• Beğen
Tepkiler: SHS ve The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
e zaten sistem duzelmedikce bnce turkiyede basarili olsan ne fayda her kulup icin diyorum bunu 34 35 yasindaki adamlara senelik 4 5 milyon vercegine onu altyapiya harcamali kulupler
Çünkü tüm külüpler bugünü düşünüyor sadece yarını değil bu sene şampiyon olmak istiyorlar halbuki akıllı yatırım yapıp arka arkaya 3-5 sene şampiyon olma ihtimali varken. İlla yaşlı, tecrübeli oyuncu oynatacam ben diyorsan da altyapıdan çıkarıp 34-35 ine kadar oynatacaksın madem herşeyden önce oyuncuyu elinde tutmayı bileceksin.

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR
The SLayeR

The SLayeR

Üye
Çünkü tüm külüpler bugünü düşünüyor sadece yarını değil bu sene şampiyon olmak istiyorlar halbuki akıllı yatırım yapıp arka arkaya 3-5 sene şampiyon olma ihtimali varken. İlla yaşlı, tecrübeli oyuncu oynatacam ben diyorsan da altyapıdan çıkarıp 34-35 ine kadar oynatacaksın madem herşeyden önce oyuncuyu elinde tutmayı bileceksin.
aynen bkz. almanya ornegi 2002 de dunya kupasi finalini kaybettiler 1 milyar euro altyapiya yatrm yaptilar ve grduk dunya sampiyonu oldular munih dortmund sanrsam sn 4 sendir final yari final gdiyolar s.liginde

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
ismail

ismail

Üye
İki takımda kötü oynadı ama fener daha iyiydi.Biri bunlara penaltı vurmayı öğretsin :) Melo volkan rahat duramadılar gene

0MG90

0MG90

Üye
Beyler??? Fazla iddialı konuşmadan önce takımımıza bakın ilk önce. Top gelince toptan kaçtınız resmen. [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]
Millete laf sokma daha sonra benle uğraşmayın deyip duruyorsun ama ilk kendi mesajlarını oku

Bu maçta iki takımda kazanmayı hak etmedi bence, GS resmen zorla oynuyormuş gibiydi. Dediğim gibi hak eden bi takım yok

• Beğen
Tepkiler: -India-
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Volkan neden Melo'ya atladı orada ? ve melo sarı kart gördü ?

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Hak eden, iyi oynayan kazandı. Olay bu.

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Otroligt

Otroligt

Üye
Volkan neden Melo'ya atladı orada ? ve melo sarı kart gördü ?

Sakız değil dişlikmiş sanırım ama yazılan yanlış olabilir.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yahu arkadaş adamın içindeki savaşçı ruhu seviyorum takım için elinden geleni yapıyor ama böyle milleti kışkırtmasa iyi olacak..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Volkan zaten dövecek adam arıyor her maç. O da ayrı bir tip. Özellikle taraftarların yakınında duruyor uzaklaşmıyor başıma bir şey isabet etsinde olay olsun Galatasaray'ın başı yansın diye..

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Aynen öyle volkanın o huyu var açıklamasında da baya ağır konuştu. Birşey yapamıyor ceza almaktan korkuyorum dedi bu sefer kışkırtmaya başlıyor.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Volkan has Fenerbahçeli. Açıkçası ne kadar gol yese de ona karşı bir sempatim var.
Millete laf sokma daha sonra benle uğraşmayın deyip duruyorsun ama ilk kendi mesajlarını oku

Bu maçta iki takımda kazanmayı hak etmedi bence, GS resmen zorla oynuyormuş gibiydi. Dediğim gibi hak eden bi takım yok
İlk önce onların alaycı mesajlarına bak. Tuttuğum takımla dalga geçecekler ve ben savunmayacak mıyım?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Arkadaşlar konuyu baltalamayın Ahmet Çakar gibi maç öncesi yorumlar yapıp sonra pişman olmayın. Yok fener yener yok galatasaray yener gibi şeyler maç öncesi söylemek doğal ancak saygılı bir şekilde siz bir takımı aşağılarsanız fırsat bulunca aynı şeyi karşı tarafta yapar gereksiz kavga gürültü çıkar. Futbol bu top yuvarlak fener iyi oynadı fener kazandı ancak son dakikaya kadar hiç birşey belli değildi yani penaltılarda galatasarayda alabilirdi biraz şans işi sonuçta. O yüzden konuda tartışma hakaret vb atışmalar olmasın. Herkes görüşünü belirtebilir ama birbirinize ve takımlara ağır şeyler söylemeyin.

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe, The Shadow ve smh60

Üst Alt