Suda yürüyen adam sponsor arıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Suda yürüyen adam sponsor arıyor

Gürcistanlı Beglar Elbakidze, dünyada hiçkimsenin başaramadığı suda yüzme becerisini geliştirdi.

Denizde ayakta durarak paletsiz olarak dinlenmeden yürüyebilen 47 yaşındaki Gürcistanlı Beglar Elbakidze, 25 kilometre yürüyerek Guinness Rekorlar Kitabına girmek istiyor.

Elbakidze, çevirisiyle ayakta yürüyerek yüzmenin Gürcistan'da eskiden bilindiğini ve askeri antrenman açısından kullanıldığını ifade etti.

Bu sporu rekor amacıyla kimsenin denemediğini, ancak kendisini yetiştirerek bu alanda uzmanlaştığını belirten Elbakidze şunları kaydetti:

''Daha önce 8,5 kilometre yürüdüm. 25 kilometrelik denememi sponsor bulunması halinde Türkiye'de yapacağım. Bu alanda Guinness Rekorlar Kitabına girmek istiyorum. Denizde yürürken de elimde Türk Bayrağı'nı dalgalandıracağım. Daha önce yaptığım 8,5 kilometrelik denemeyi 3 saat 28 dakikada tamamladım. Dünyada bu alanda benim gibi kimse yok. Bu yüzden devam edeceğim ve bu alanda teklif gelmesi halinde çeşitli reklam filmlerinde yer alabilirim.''

Kendisinin işsiz olduğunu aynı zamanda bazı müzik aletlerini çalabildiğini söyleyen Elbakidze, röportajın ardından İzmit Marina'da denizde yaklaşık 100 metre yürüyerek gösteri yaptı.

benim burnuma photoshop kokusu geliyor ya sizin.

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
İyi de Resim Sahte..

Ayrıca Madem Böyle Birşey Yapıyorsun Bırak Guinness'i Ya.. Çık İbo Show'a Seda Sayan'a Paraları Götür.. + Bir de Ünlü Ol..
Yetmedi..
Bir de Albüm Çıkarırsın Olur Biter..
Önümüzdeki 15 Yıl Gündemdesin.. :)

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
İyi de Resim Sahte..

Ayrıca Madem Böyle Birşey Yapıyorsun Bırak Guinness'i Ya.. Çık İbo Show'a Seda Sayan'a Paraları Götür.. + Bir de Ünlü Ol..
Yetmedi..
Bir de Albüm Çıkarırsın Olur Biter..
Önümüzdeki 15 Yıl Gündemdesin.. :)

çok komiksin yaa
bu arada[2008] mesajıma ulaştım :)

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
:)
ya ya pozda veriyor...

çitgöl

Üye
bencede saçma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...