Subaru Daha Fazla Hıza İhtiyacı Olduğunu Kabul Ediyor..

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Subaru'nun Dünya Ralli Şampiyonası'nda yarışan pilotları, Ford ve Citroen gibi takımları yakalamak için daha fazla çalışmaları gerektiğini kabul ediyorlar.Yeni Impreza ilk çıktığı Akropol'de izleyenleri etkişlemişti ancak o andan sonra ne Solberg ne de Atkinson etkileyici bir performans sergileyemedi.

Yeni Zellanda Rallisi öncesi yapılan açıklamalarda pilotlar şunları söylediler:

Chris Atkinson: "Yeni Zellanda için gerçekten sabırsızlanıyorum ancak Loeb, Hirvonen ve Latvala ile mücadele etmek istiyorsak biraz daha hız bulmalıyız. Finlandiya'dan bazı iyi fikirler elde ettik ve eğer her şey yolunda ilerlerse burada güçlü olabiliriz."

Peter Solberg: "Almanya sonrasında cidden iyi hissediyordum, kesinlikle ileri yönde adım atmıştık.

Ancak şu anda tekrar topraktayız ve tamamen farklı bir durum. Finlandiya'da bulduklarımız üzerinde çalışacağız ve nere gideceğimizi göreceğiz."

"Almanya'daki hissi devam ettirmeyi umuyorum, böylece oldukça güçlü olabiliriz."
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt