Şu telefonlara baksanız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Şu telefonlara baksanız?
Elimde galaxy s var kesin değiştireceğim. Garantisi var diye 2. El aldım yokmuş.
Şu 2 telefondan takasla birini alacağım hangisi:
//2. El Samsung wave 2+50 tl alacağım. (herşeyi tam)
//2.el Lg optimus 3d+300 tl vereceğim. (herşeyi tam)

Benim galaxy s'i 550 tl sayıyolar.
Bu arada galaxy s2 önermeyin çok pahalı. 2. Eli 800 tl'yi geçmeyecek androidli telefonlar
önerebilirsiniz.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
wawe kesinlikle olmaz. Optimus 3D olabilir ama bence fiyatı biraz yükses tut.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
wave alma derim

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aslında bada o kadar kötü değil arkadaşlar. Fiyatına değmezmi?

MAFİA.

MAFİA.

Üye
wave 2+50 tl'de diyen iyi demiş. Ne kıl koparırsam taktiği olsa gerek. Asıl senin üste para alman lazım wave 2 alırken.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tamam işte kardeş adam bana 50 tl vercek dikkatli oku :D

MAFİA.

MAFİA.

Üye
lg 3d veya htc sensation serileri yada s.e xperia arc dahada çoğaltılır ama htc 3d'yi pek tavsiye etmem olumsuz yorumlar gördüm.Aslın da paraya sıkışan,pasaport kayıtlı s2 800-900 arası bulunur da onu bulmak bir olay.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Antalyada en ucuz 1100 tl'ye var s2.
Baya yere sordum. Optimus 3d 950 tl zaten normalde.

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş bana sorarsan hiç değiştirme kullan ama illa değiştirecem diyosan lg 3D yi al wave den daha iyidir

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Elimde galaxy s var kesin değiştireceğim. Garantisi var diye 2. El aldım yokmuş.
Şu 2 telefondan takasla birini alacağım hangisi:
//2. El Samsung wave 2+50 tl alacağım. (herşeyi tam)
//2.el Lg optimus 3d+300 tl vereceğim. (herşeyi tam)

Benim galaxy s'i 550 tl sayıyolar.
Bu arada galaxy s2 önermeyin çok pahalı. 2. Eli 800 tl'yi geçmeyecek androidli telefonlar
önerebilirsiniz.

Arkadaşım galaxy s den memnun değil misin? ben almayı düşünüyorum da tavsiye eder misin?

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş arkadaş galiba garantisi yok diye satıyo
almak istersen güzel telefon memnun kalırsın ama aynı fiyatlara başka telefonlara da bakabilirsin galaxy s' e android 4.0 gelip gelmeyeceği meçhul aynı fiyatlara sony xperia serisinden bi telefona da bakabilirsin onların hemen hemen hepsine 4.0 gelecek diye duyurdu sony
ama %80 ihtimalle S'e de gelecek gibi and. 4.0

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Arkadaşım galaxy s den memnun değil misin? ben almayı düşünüyorum da tavsiye eder misin?

Cihaz iyide benimki garanntisiz. Telefoncuya yaptırdım ama iyi yapamamış.alttaki yumuşak tuşların ışığı azalmış felan. Demem oki garantili bulursan al. Yoksa cihaz iyi yani.

----------Eklendi @ 06:46:53 ---------- Yazıldı @ 06:44:59 ----------

kardeş arkadaş galiba garantisi yok diye satıyo
almak istersen güzel telefon memnun kalırsın ama aynı fiyatlara başka telefonlara da bakabilirsin galaxy s' e android 4.0 gelip gelmeyeceği meçhul aynı fiyatlara sony xperia serisinden bi telefona da bakabilirsin onların hemen hemen hepsine 4.0 gelecek diye duyurdu sony
ama %80 ihtimalle S'e de gelecek gibi and. 4.0

Kardeş bende telimi seviyomda, 2. El aldım. Garantide yok. İçim rahat değil bozulcak gibi hissedyom. 0 almış olsam neyse. 3D alacağım galiba.

fiftycent86

Üye
dostum hiç düşünme 3d al,fiyatta uygun senin galaxy s lerin piyasası o durumda ve adam 300 istemişse normaldir aslında 250 daha normal olur çünkü ederi o kadar,lg al pişman olmazsın,ben htc,sony ericsson,samsung ve iphone serilerini denemiş biri olarak ilk defa lg aldım optimus black aldım halada kullanıyorum vede çok memnunum,çok çabuk telefondan sıkılan biri olduğum için hem tasarım hem hafiflik,hem özellik konusunda optimus black gerçekten çok iyi tavsiye ederim,tabi diğer telefonlar kötü değil ama gerçekten optimustan aldığım kullanış zevkini diğer cihazlardan almadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt