Öneri Şu Anda Piyasada Ki En Iyi Akıllı Telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
Şu Anda Piyasada Ki En Iyi Akıllı Telefon
Hangisi şöyle en fazla 5 yıl (fazla ama neyse) idare edicek , bir çok özelliği bulunan firmanın desteğini almaya devam edicek en iyi telefon hangisi

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
en iyimi tartışılır ama iphone 5 5sene gider

Akıncı

Akıncı

Üye
s4 s5 çıkana kadar :ehe yeni telefonlar çıkacak zaten :)

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
Apple almanı tavsiye ederim çünkü Apple İphone5e sunduğu güncellemeyi 3GS içinde sunuyor.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Kuşkusuz İphone 5 Dir

muratvemine

muratvemine

Üye
galaxy s4 bi araştır youtubeden Türkçe incelemeri izle.Telefona usb kol,flash bellek bile bağlanıyor,uydu,tv kontrol edilebiliniyor.Gözle kontrol vsvs en az 4 yıl götürür.

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
murat kardeşim s4 (s5-s6-s7 derken) eskidiği için güncelleme almıyacak

• Beğen
Tepkiler: kedi006 ve muratvemine
cemaksoy

cemaksoy

Üye
daha çok firma desteği istiyorsan iPhone 5 en iyisi bence çünkü 3GSe bile güncelleme veriyor ama s4 , 1-2yıl içerisinde s2nin haline düşüp son günccellemesini alır

ahmetsuha525000

Üye
S4 2 yıl firma desteği alır. S2 çıkalı 3 yıla yakın oldu ama son olarak 4.2 güncellemesi aldı. S4e en az 2 yıl destek var. 3 yılda CM kullanırsın 5 yıl idare eder ;-)

Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
Peki yeni teşefonlar çıkıcak dediniz bunlar bu yılın hangi ayında piyasaya sürülür

- - - Eklendi - - -

galaxy s4 bi araştır youtubeden Türkçe incelemeri izle.Telefona usb kol,flash bellek bile bağlanıyor,uydu,tv kontrol edilebiliniyor.Gözle kontrol vsvs en az 4 yıl götürür.

S4 ün o özelliğine bayılıyorum işte

- - - Eklendi - - -

S4 ün o özelliğine bayılıyorum işte

Akıncı

Akıncı

Üye
temmuz sonu çıkar ağustos içi

Anil-D

Anil-D

Üye
iphone 5

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
android her donanımla uyumlu olabilmesi için stabilizasyonu düşük ama ios sadece apple telefonlarında kullanılıyor ve ona göre portlanıyor yani stabilizasyonu yüksek ve güncelleme desteği var

MaxipmaN

Üye
daha çok firma desteği istiyorsan iPhone 5 en iyisi bence çünkü 3GSe bile güncelleme veriyor ama s4 , 1-2yıl içerisinde s2nin haline düşüp son günccellemesini alır

3gs artık öldü

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
bu konuyu bende açmıştım hatta baktım benim konum mu die :) sonucunu diyeyim s4 ama beğenmezsen htc oneydi. Bu konuda uzamamış olur

by-pegasus

Üye
apple yi bilmiyorum ama samsung hep yeni telefon çıkarır

cemaksoy

cemaksoy

Üye
Maxipman kardeşim 3GS kaç yıllık telefon ona bile hala güncelleme veriyor iphone 5 rahat alır 5 yıl güncelleme nerenizden anlıyorsanız :nono:

- - - Eklendi - - -

3gs artık öldü
kardeşim kaç yıllık telefon hala güncelleme alıyor apple da iphone 5e rahat 5 yıl daha verecektir bunu demek istedim yanlış anlamayın :nono:

maskedboy

maskedboy

Üye
ağustosda lg optimus g2 çıkacak eylülde note 3 çıkacak 5 yıl beni götürecek telefon istiyorsun sana şunu söyliyim ister ios ister andrıoid olsun bir telefon 3 yıl sonra malesef yaşamıyor

Üst Alt