Püf Noktası Stock ROM'dan sistem uygulamalarını sistemde hata çıkarmayacak şekilde silme

Emirhan46_46

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia XA1 Plus telefonuna sahibim arkadaşlar ve bu cihaz için yapılmış Custom ROM yok.

Root işlemini hallettim fakat kullanmadığım sistem uygulamalarını sildiğimde sistemde bug yapıyor, mesela google play hizmetleri duruyor google play kullanamıyorum.
Bazı uygulamaları da kullanamıyorum fakat mümkün olduğunca Android sisteminin kullanması gerektiği uygulamaları silmemeye çalıştım.
Hangi sistem uygulamalarını kaldırabilirim?
Android Sürümü: 8.0.0
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt