Steam Zengin Ol ! Gta5 - Cs:Go Bedava Alma !

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Steam Zengin Ol ! Gta5 - Cs:Go Bedava Alma !
Merhabalar Arkadaşlar ! Bugün Steam'de Zengin Olma Yani Zengin Dediğim 20 Kuruştan Başlayıp Cs:Go Almaya Kadar Çıkabileceksiniz Gta5 De Alabilirsiniz!
Şimdi Çoğunuz Uygulamayı Biliyordur Zaten Ama Bilmeyenler İçin Yazıyorum Yinede ! Uygulamamızın Adı İdle Master ! Adım Adım Başlayalım !

- Öncelikle Steam Hesabınızda +40 Tane Oyun Olması Gerek ! Eğer O Kadar Yoksa Üzülmeyin Beleşe Fazla Satılmayan Oyunların Kodlarını Veren Sitelerden Alın

- Sonra Baktınız 40 Tane Faln Oyununuz Var . İdle Master Adlı Programı İndirin !

- Masaüstüne Yeni Klasör Oluşturun ,

- İdle Master Uygulamasını Açın ve Sol Üstte Dosya Kısmından Kara Listeye Girip , 710 -720 - 730 - 740 -750 Rakamlarını Yazın ve Kaydedin ,

- Steam Uygulamasını Açın ,

- İdle Master'a Steam İle Bağlanın ,

- Bilgileriniz Kaydediliyor Diyor Merak Etmeyin Orda Sizin Kaç Oyununuz Var Onu Hesaplıyor ve Size Kart Düşürmeye Başlıyor

- Boş Vakitlerinizde Bunu Yapın Kart Düşürün ve Steam Topluluk Pazarında Satın Paranızı Alın

- NOT : Bu Uygulama Çalışırken Steam'den Oyuna Falan Girmeyin Ban Yersiniz
- NOT : Alıntı Deildir
- NOT : Ban Riski Yoktur Tabi Bunları Yaparsanız Bazı Videolarıda İzleyin Anlayacaksınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: By_Casparov

By_Casparov

By_Casparov

Üye
pek anlamadım ama steam hesabına para mı kasıyor napıyor bu?

• Beğen
Tepkiler: mta122003
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
pek anlamadım ama steam hesabına para mı kasıyor napıyor bu?
Hocam Bu Kart Düşürüyor Kartları Satıyorsunuz Öyle Para Alıyorsunuz Hesabınızdaki Bütün Oyunların Kartlarını Düşürüyor Birazdan Video Ekleyeceğim

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Hocam 10tllik oyun almadan kart satamıyorduk heralde bunda da devam ediyor mu kalkıyor mu o ?

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Hocam 10tllik oyun almadan kart satamıyorduk heralde bunda da devam ediyor mu kalkıyor mu o ?
Kısıtlaman Varsa Onu Kaldırman Gerekmekte Yani 5$ Lık Bi Para Yatıracaksın Steam'e Oda Bi 15 Tl Falan

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Bu yöntemi kullanan varsa anlaşalım cs go hediye etsin birşey karşılığında :D

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
La parayı verince sana niye aldıriyim :D

technogamer2345

Üye
o ucuz oyunları nasıl elde edeceğimizide öğretsene?

Üst Alt