star x18i ve x15i android telefon kullananlar buraya

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gencmobil

Üye
    Konu Sahibi
star x18i ve x15i android telefon kullananlar buraya
arkadaşlar deal vb. sitelerde star x15i ve star x18i modeli anroid işletim sistemi ile çalışan ve görünüşte çok güzel olan cihazlar var. aramızda kullananlar varsa yorumlarını alabilir miyim? ilk önce almaya karar verdim sonra garanti olmaz elimde kalır diye caydım, türkiyeden başka bir marka alıyım dedim ama eş değer bişey için 2 katı para gerekiyor.. tekrar çin malı bu ürünlere yönlenecem sanırım ama kullanımı ve kalitesi nasıl öğrenmek istiyorum. birde bu cihazların bazı versiyonlarında sadece a-gps bulunurken bazılarında dahili gps bulunabiliyor ama dahili gps olan cihazlar içinde bağlantı çok yavaş.. berbat gibi yorumlar yapılıyor.. kimisinde şebeke problemi oluyormuş.. nasıl çözülür, sitedeki garanti durumu gerçeği yansıtıyor mu? kullananlardan ve tecrübelilerden yorumlar bekliyorum.. saygılar selamlar........

gencmobil

Üye
    Konu Sahibi
modelleri yazınca googlede en üstte çıkıyor sayfa ama bi tane kullanıcısı yok mu?

kralsensin98

kralsensin98

Üye
star x18i gayet iyidir ve videolarını incelemeni tavsiye ederim

_symbiancı_

Üye
bnde çi malı telefon alma parayı çöp kutusuna at aynı şey

_symbiancı_

Üye
sar değeri yüksekhepsinin

kralsensin98

kralsensin98

Üye
samsung,nokia,htc'de de sar değeri yüksek.

_symbiancı_

Üye
hayır hattaha şu zamanlarda en düşük sar değerli lefefom samsung galaxsy s3

burakc1907

Üye
Star x18 bende kullandım hiçte çin malı gibi değil gayet şık ve kullanışlı zaten android olmasıda büyük avantaj :D

kralsensin98

kralsensin98

Üye
Star x18 bende kullandım hiçte çin malı gibi değil gayet şık ve kullanışlı zaten android olmasıda büyük avantaj :D

Evet gerçekten şık bir telefon. Nokia'yıda geçer yani 5800 c5-03 gibi telefonları

portekis77

Üye
Bende de bu telefondan var yere düştü ve dış ekranı çatladı nerde tamir yaptırabilirm ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt