Uygulama Spotify tam surum lazim

Sponsorlu Bağlantılar

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
Spotify tam surum lazim
Meraba arkadaslar. Bana Spotify tam surum lazim offline calma olmasada olur. Sitelerde yazdiklarim hepisi kendi acdigim hesabla bir sure calisip sonra kapaniyor. Bana hep calisan bir surum lazim yalniz calişsin offline calma gerek diyil. Dikkatiniz ve yadiminiz icin onceden tesekkurler.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Eğer root varsa adblocker kullan. Reklamları engellediği için spotify'ı da ücretsiz sorun çıkmadan kullanabiliyordum onun sayesinde. Başka çözüm bilmiyorum sitede modlu paylaşımlar vardı ama işe yaramıyor olabilir

• Beğen
Tepkiler: faiq_axadov
faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
Eğer root varsa adblocker kullan. Reklamları engellediği için spotify'ı da ücretsiz sorun çıkmadan kullanabiliyordum onun sayesinde. Başka çözüm bilmiyorum sitede modlu paylaşımlar vardı ama işe yaramıyor olabilir
Tam olarak soyleye bilirmisin kardesim ilk neyi yukleyim daha sonra neyi ve napicam? Tel rootlu

mcnpl4

mcnpl4

Üye

Bu uygulama ile reklamları engelleyin yeter. Ben bunu kullanırken marketten indirdiğim spotify'ı reklamsız kesintisiz kullanabiliyordum

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi

Bu uygulama ile reklamları engelleyin yeter. Ben bunu kullanırken marketten indirdiğim spotify'ı reklamsız kesintisiz kullanabiliyordum
Bende Adguard bundanda iyi calisiyor ama marketden indirilen Spotify 1 hafta sonra hic calismiyor

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Geçen sene hep bunun sayesinde kullandım. Yeni telefonumda root yok o yüzden premium üyelik aldım ben de

Syberian

Syberian

Üye
Reklam engelleyici ile premium gibi olmuyor müzikleri indiremiyorsunuz ve yüksek kalite aktarım olmuyor vodafone hattınız varsa 500mb internetle birlikte aylık 15 lira verin yada aylık 20 liraya premium olun kullanın ben 2 senedir spotify kullanıyorum çok mennunum.

Son düzenleme:
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Apk olarak değiştirilmiştir var ise mümkün yoksa Spotify üyelik ile çalışıyor full olan bi program değil, reklam kalksa da ileri atlama vs de kısıtlı vardır o yüzden ***** li apk tarzı birşey aramanız lazım

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Şuan denemeden bilemem ama eskiden reklam kalkınca sınırsız şarkı atlama ileri geri sarma istediğin şarkıyı direkt çalma mümkün oluyordu (geçen sene) Ödeme yapabileceğiniz bir kart varsa kesinlikle parasını hakediyor. Youtube çok reklam veriyor başka uygulama da bakmadım en yaygın spotify diye

Üst Alt