Spectral Souls wpstore'da

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Spectral Souls wpstore'da

Sonunda beklenen oyunlardan birisi daha windows phone8 cihazlar icin marketteki yerini aldı.

Windows phone8 sisteminin ilk strateji RPG oyunu Spectral Souls magazadaki yerini aldı. Oyun bize gore oldukça pahalı. Amerika magazasında 12.99$ fiyat etiketine sahip. Oyun 575mb boyutunda fakat kurulum icin 2gb boş bellek şartı var.

[video=youtube;vVU1w_jgo1c]http://www.youtube.com/watch?v=vVU1w_jgo1c[/video]

Oyunu indirebilirsiniz.

komando04

komando04

Üye
teşekkürler abi sağolasın ama çok pahalı

gkcll

gkcll

Üye
:tşk: bu ay mağza çok canlı böyle giderse yaza 350 bin kadar olur herhalde

hasansen_83

hasansen_83

Üye
:) sanki bilgisayar oyunu mu barek :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu tip oyunları bi sevemedim gitti :hih:

Lumiance

Lumiance

Üye
Oyunlar böyle yaparsa 32gb yetmeyecek bize :)

alical33

alical33

Üye
Oyunlar böyle yaparsa 32gb yetmeyecek bize :)

geçenlerde bende bunu düşünmüştüm:) sen gdr2 beta yüklemiştin dimi ne gibi farklar var özellikle kamerada odaklama anında ram net olup çektikten sonra biraz bulanıklaşıyordu hala öyle mi acaba

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:tşk: Haber için teşekkürler abi.

Bi hesap yapayım; 2,00TL'lik bir uygulama satın aldığımda uygulama bedeli kredi kartımdan bir kaç kez çekiliyor. Ayrıca uygulama için üzerine birde "Uygulama için sizden ödeme alamadık" diye microsoft'tan gelen bir mesaj olunca sonrası malum, gerçi biraz uğraşınca diğer çekilen tutarlar banka müşteri hizmetleri ile görüşmelerim sonucunda iade ediliyor ama yinede satın aldığım bu uygulamadan dolayı girdiğim stres bana çok pahalıya patlıyor.

Şimdi bu uygulamayı satın aldığımı varsayalım 27,00 x 5=135,00TL (microsoft için iyi bir gelir olurdu :) ) sonra iadesi için yine banka müşteri hizmetlerini ara ödeme onay kodlarını al akabinde 2-3 kez microsoft online destek ile yazışmalar/görüşmeler filan ooo almasam daha iyi. :D

• Beğen
Tepkiler: hasansen_83
komando04

komando04

Üye
:tşk: Haber için teşekkürler abi.

Bi hesap yapayım; 2,00TL'lik bir uygulama satın aldığımda uygulama bedeli kredi kartımdan bir kaç kez çekiliyor. Ayrıca uygulama için üzerine birde "Uygulama için sizden ödeme alamadık" diye microsoft'tan gelen bir mesaj olunca sonrası malum, gerçi biraz uğraşınca diğer çekilen tutarlar banka müşteri hizmetleri ile görüşmelerim sonucunda iade ediliyor ama yinede satın aldığım bu uygulamadan dolayı girdiğim stres bana çok pahalıya patlıyor.

Şimdi bu uygulamayı satın aldığımı varsayalım 27,00 x 5=135,00TL (microsoft için iyi bir gelir olurdu :) ) sonra iadesi için yine banka müşteri hizmetlerini ara ödeme onay kodlarını al akabinde 2-3 kez microsoft online destek ile yazışmalar/görüşmeler filan ooo almasam daha iyi. :D

bencede alma abi

man20

man20

Üye
farkettiniz mi bilmiyorum ama video çok sıkıcı. Öldürseler bile o oyunu yüklemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt