SPB Software Weather v2.0.395 S60v3/v5 - C6 modlu 5800XM kullananlar için widget yamasıyla

Sponsorlu Bağlantılar

anilvasif

Üye
Register kodu ıstedı 1 aydan sonrası?

Elınde calısan kod varsa paylasabılırmı???

AlpReis

AlpReis

Üye
eyvallah kardeş

estomb

Üye
güzel bişeye benziyo hemen denemek istiyorum şimdiden sagol kardeşim :oke:

--------------- Ekleme ---------------

sagolasın

draw1907

draw1907

Üye
trial heralde program ama ellerine sağlık bi deneyelim bakalım

gokay27

Üye
konuyla ilgili değil ama bu ilk resimdeki gibi saat ve diğer masaüstü görünümlü tema varmıdır acaba.

hassan27

hassan27

Üye
sagol üstad

phaselis

Üye
arkadaşlar ev ekranından kendi şehrim çıkmıyo saint petersburg çıkıyo onu nasıl düzeltebiliriz

muratgün

Üye
arkadaşlar ev ekranından kendi şehrim çıkmıyo saint petersburg çıkıyo onu nasıl düzeltebiliriz

Bendede öyle bir sorun vardı daha sonra kendiliğinden düzeldi. Bu arada paylaşan arkadaşa teşekkür.

ibomuro

Üye
Lütfen yardım; patch i yükledikten sonra hata veriyor "Server load error -1" diyor.. arkasından "server not found" diyor. Ama patch i kurmazsam program gayet güzel çalışıyor. benim programı kurma nedenim ise tamamen widget inin olmasıydı....

heroesmania

Üye
bende her ikiside sorunsuz kuruldu fakat widget gelmiyor malesef , telefon c6-00

bersan160

Üye
hocam widgetteki şehir değişmiyor ya onu nasıl değiştircem

Astrosman

Astrosman

Üye
Teşekkürler

hkmtctnky

hkmtctnky

Üye
geri kalan tüm şehirleri silin oluyo ilk başta olmuyo gibi gelecek size, önce şehirleri silin ana ekrana gidin widgeta basın ordan şehri güncelleyin çıkın widgeti kaldırın yeniden widgeti ekleyin oluyo :)

bersan160

Üye
geri kalan tüm şehirleri silin oluyo ilk başta olmuyo gibi gelecek size, önce şehirleri silin ana ekrana gidin widgeta basın ordan şehri güncelleyin çıkın widgeti kaldırın yeniden widgeti ekleyin oluyo :)
çpk teşekkürler

ask_okatan

ask_okatan

Üye
Teşekkürler

KayraBey

KayraBey

Üye
:oke:

oktayyhan

Üye
Süresi geçmiş sertifika