SPB Software Spb TV v2.00(1143) S60v3/S60v5/S^3 SymbianOS9.x Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

owenefe

Üye
ARakdaş resmen photoshopta ön izleme hazırlamış kesinlikle yalan powerturk felan yok kesinlikle yalan inddrmeyn

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
ARakdaş resmen photoshopta ön izleme hazırlamış kesinlikle yalan powerturk felan yok kesinlikle yalan inddrmeyn

Dalga mı geçiyorsunuz? Gerçek ekran görüntüsüdür o. O zamandan sonra kaldırılmışsa bilemeyiz.

owenefe

Üye
Dalga mı geçiyorsunuz? Gerçek ekran görüntüsüdür o. O zamandan sonra kaldırılmışsa bilemeyiz.
Hoca sonuçta ortada bir durum var..Konuyla konu içeriğinin alakası yok gerisi beni işlgilendirmez

senolnl

senolnl

Üye
Ben de nokia 6710 navigator var. Ses var goruntu yok. Bazi surumlerde ekranda kanal ismi ve yuksek cozunurluk yaziyor yaninda ise bir carpi isareti (goruntu yok anlaminda galiba), bazi surumlerde 'bgoruntu son update te mevcuttur' yaziyor. Bazilarinda sadece siyah ekran cikiyor. Her seyi denedim, nerdeyse tum surumleri tek tek yukledim, yine de olmadi. Ekran boyutu ile mi alakali bilmiyorum (2,6 inch), ama muntu tv yi mukemmel cekiyor.
Yardim ederseniz sevinir.
Simdien tesekkurler

Cengiz_17

Cengiz_17

Üye
bendeki n73te yüklemeye hazırlanıyor dedi bekledim ama yüklenemiyor hatası verdi, nedendir acaba ?

owenefe

Üye
Dostum burda ilgilenme diye birşey yok..Konu açıyorlar gidiyorlar..Ne gören var ne duyan

Esendağlı

Esendağlı

Üye
N8 e yüklendi ama çalışmıyor,benim açımdan 5 para etmez

• Beğen
Tepkiler: neco_53
emrecn

emrecn

Üye
kontur gitmiyo mu?

ahmetberka

Üye
teşekkürler ...

neco_53

neco_53

Üye
program çok güzel de resimdeki kanallar da olsa çok daha iyi olacak

- JoKeR -

- JoKeR -

Üye
teşekkürler

skyman_352451

Üye
arkadaşlar show tw kanald gbi kanalları nasıl ızlıcez bilgi verılmısınız?

apof1s

Üye
niye sadece trtler gozukuyo bendekı kanallardaaa :)

aykut8686

Üye
OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
kardeşim harikasın

komandoo21

komandoo21

Üye
Nokia C3.01 De çalışır mı ?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:tşk:

----------Eklendi @ 20:43:51 ---------- Yazıldı @ 20:42:14 ----------

benim MaxiCep Teknoloji Portalı indirdigim tüm programlarda sertifika hatası diyor lütfen birileri yardım etsin bana...

kardeş konu başlığına bak unsigned yazıyo böyle uygulamalarda sertifika hatası verir sertifika hatasından kurtulmak için de telefonunu hacklemen lazım forumda birz ara bulursun :oke:

calypso16

calypso16

Üye
yeni sürüm var diyor güncellesek nasıl olur?

bafrali046

bafrali046

Üye
wireless olan yerlerde çok işime yarayacak özelliklede evde :) geçerim odama alırım yiyeceğimi içeceğimi yanıma peder ne izlerse izlesin :):) çok teşekkürler çok işime yarayacak

murat2908

Üye
e65 oluyormu

Üst Alt