SPB Software Spb TV v2.00(1143) S60v3/S60v5/S^3 SymbianOS9.x Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

ali.oren

ali.oren

Üye
eyvallah

quad4core

quad4core

Üye
teşekkürler

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
teşekkurler

kendal_47

kendal_47

Üye
e posta bilgilerini falan girdikten sonra genel sistem hatası alıyorum hangi sürümü kullandıysam hep aynı hata tel. N82 sebebi ne olabilir yardımcı olurmusunuz

kendal_47

kendal_47

Üye
e posta bilgilerini falan girdikten sonra genel sistem hatası alıyorum hangi sürümü kullandıysam hep aynı hata tel. N82 sebebi ne olabilir yardımcı olurmusunuz

Ferzan

Ferzan

Üye
:tşk:

husnukar06

Üye
Eyvallah kardeş...

futbol123

futbol123

Üye
teşekkurler

fixana1

fixana1

Üye
Spb TV v2.00(1143) nin bu versiyonunu ben Ovi magazasindan indirmistim, telefona kurdum Nokia E71 kanallari yine acmiyordu, kardesimizin de emek sarf ettiyi turkce uygulamasini imzayip telefona kurdum, fakat sonuc ayni kanallari yine acmiyor, ama bu hatayi telafuz ettiler, Spb TV v2.00(1144) bu versiyon calisiyor ama malesef ingilizce, artik kardesimiz bu versiyonu Turkcelestirirse cok iyi olur,

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
TeşekkürLeR...

bilooijhdonk

Üye
n73 icin olanida bulsaniz cok iyi olur ya

jeki01

jeki01

Üye
n79 telefona yukledim sorunsuz ama kanallar acilmiyor.
sildim eski surumu 1'i yukledim kanallar aciliyor.
Programda bir sorun var bence onceki sayfada bir arkadas aciklama yapmis.

----------Eklendi @ 16:52:51 ---------- Yazıldı @ 16:51:43 ----------

Spb TV v2.00(1143) nin bu versiyonunu ben Ovi magazasindan indirmistim, telefona kurdum Nokia E71 kanallari yine acmiyordu, kardesimizin de emek sarf ettiyi turkce uygulamasini imzayip telefona kurdum, fakat sonuc ayni kanallari yine acmiyor, ama bu hatayi telafuz ettiler, Spb TV v2.00(1144) bu versiyon calisiyor ama malesef ingilizce, artik kardesimiz bu versiyonu Turkcelestirirse cok iyi olur,

bu mesaj

Maxxi-co-roy

Maxxi-co-roy

Kapalı Hesap
eline saglık...

-koto-

Üye
tsk

aa-tolga

aa-tolga

Üye
tesekkurler.

By40bir

Üye
İndirme linkini benmi bulamıyorum, yoksa gerçekten yokmu :allalla:

owenefe

Üye
Kardeş eline sağlıkta kurdum açtım felan ama showtv power turk felan yok yine her zamanki gibi trtler felan var

spartuas

spartuas

Üye
10 kere yükleyip sildim. Yok. Gene trt 1 hariç. Trt2 gibi gereksiz kanal çok. Edizin verdiği önizlemede ki gibi show tv felan göremedim. Ya yardımcı olun. Bana göre tek farkı türkçe olması. Önizlemeye aldanıp indirmeyin. Gene aynı kanalllar.

Üst Alt