SPB MobileShell V3.7.1.635 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed Regged

Sponsorlu Bağlantılar

orhaan48

orhaan48

Üye
Arkadaşlar bildiğiniz bir program..​

Cool widgets to customize your Home screen

* Photo contacts
* Picture frame
* Weather
* Wireless switches
* Phone profile
* Appointments and tasks
* ... and many others

Finger friendly contacts

* Widget-based photo contacts
* Photo call log
* Smart contact search
* 3D favorite contacts carousel
* Ringtone management
* Category filter

Fast access to all your smartphone features

* Pinned shortcuts
* Recently used programs
* Finger friendly task manager
* 3x3 phone style menu

SPB Mobile Shell comes with integrated tools

* Weather forecasts
* Current weather
* Agenda view
* World time
* Wireless switches
* Profiles

Customize your device with your preferences

* 3D carousel with special effects
* Make your own Home screen using widgets
* Adaptive skins
* Change background
* Customize your menu
* Change widget skins
* Choose Professional or Lifestyle Home screen

Değişiklikler:

* Symbian 3 desteği getirildi.(örnek Nokia N8)
* Nokia Widgetsleri destekler.
* Ekran görünümü
* Arama Widget i
* Yeni Bölüm görünümü
* New profil görünümü
* Zil sesleri için yeni biçimler eklenmiş
* widget resimlerinde slideshow var
* Ve birçok diğer geliştirmeler
* Bug düzeltildi

nadir bey tek kelime saol ve harikasınız. sizin paylaşımlarınızı devamlı takip ediyorum birde nadir bey benim bir sorum olcak bnm 5800 çok şükür hiç bir sorunu yoktu ama bir şey dikkatimi çekti arkadaşın cihazla kıyasladım bnm cihazın ekran hafif gökyüzene kaçar bir mavimtrak renk verıo bu kamera açıkken daha çok bellı çektim resimler pc ye atıldığında çözünürlüğü ii ama ekranda mavimtrak haif bir renk var servsle konuştum yollamamı istediler bu ciddi bir problemmi acaba ne öneririsiniz?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
öncelikle teşekkür ederim,kaliteli programları sizin için seçmeye çalışıyorum.problemine gelince eğer o renk olayı çok belli ise gönder ekranı değiştirsinler yok gerek yok diyorsan kullan.

orhaan48

orhaan48

Üye
öncelikle teşekkür ederim,kaliteli programları sizin için seçmeye çalışıyorum.problemine gelince eğer o renk olayı çok belli ise gönder ekranı değiştirsinler yok gerek yok diyorsan kullan.
ya aslında çokta değil sadece biraz muçuk mavi diğer cihazlara göre ama ilerleme yaparmı çünkü garantisi daha devam edıo göndermek birşey değilde sitede bazı arkadaşların yorumlarını okudum daha önce göndeip daha kötü geri alanlar varmış ondan sordum

--------------- Ekleme ---------------

ya aslında çokta değil sadece biraz muçuk mavi diğer cihazlara göre ama ilerleme yaparmı çünkü garantisi daha devam edıo göndermek birşey değilde sitede bazı arkadaşların yorumlarını okudum daha önce göndeip daha kötü geri alanlar varmış ondan sordum

birde n8 almayı düşünüyorum şu ana kadar hep nokıa kullandım 1 kere samsung denedim sinir hastası oluyordum bidaha nokıa dan dışarı çıkamam n8 nasıl cihaz inceleme şansınız oldumu

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ya inan şans meselesi gönderdiğin servis güzel yapar şansına ama bana kalırsa ilerleme falan yapmadan bir gönderip baktır illaki değiştirecekler diye birşey yok belki yeni cihaz verirler.

orhaan48

orhaan48

Üye
ya inan şans meselesi gönderdiğin servis güzel yapar şansına ama bana kalırsa ilerleme falan yapmadan bir gönderip baktır illaki değiştirecekler diye birşey yok belki yeni cihaz verirler.
ok saol kusra bakma meşkul ettim paylaşımların için tekrar teşekkürler ve başarılar:oke::oke:

Buhara15

Üye
1) Öncelikle programın bu sürümünü indir ve hafıza kartına kur.Program yüklemeden sonra otomatik olarak açılırsa kapat.

2) Bilgisayarını tüm gizli ve sistem dosyalarını gösterecek şekilde ayarla.

3) Telefonunu usb kablo ile "Depolama" modunda bilgisayarına bağla.

4) Aşağıda linkini vermiş olduğum dosyayı herhangi bir klasör içine aç.

5) Klasörün içindeki tüm dosyaları hafıza kartı içindeki "Private\20028b16" klasörünün içine kopyala.Üzerine yazım sorularına Evet de.

6) Artık herşey hazır.Şimdi programı başlatacaksın ve tümüyle yeniden dizayn edeceksin.Resimdeki görüntülere bu şekilde sahip olabilirsin.

Dipnot : Ayrıca ben telefonumda Nokia C6 White teması kullanıyorum.İlk resimdeki yeşil otlar tema ile alakalı yani.Buda temanın linki:

Bunu indiremiyorum siteye ekleyebilirmisin kardeş... Bu rapidshare nasıl dosya indiriyorsunuz cepten... Ben bir türlü beceremedim kaç tane tarayıcı kullandım olmadı rapidshare ye giriyor bir tarafı çıkıyor sitenin diğer dowland yapılacak kısım silik yani beyaz boş ekran çıkıyor sebebi ne bilmiyorum anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim Allah razı olsun konuda emeği geçenlere....

KayraBey

KayraBey

Üye
Başlatıcı ve Kişiler gibi prgdeki kısımları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz

20028b16 dosyası içinde bulunan strings.tr tex dosyasını açın dilediğinizi yazın kaydedin çıkın tekrar başlatın kolay gelsin.

Mesela Başlatıcı kısmını Menü

Kişiler kısmınıda Rehber olarak yazdım ben harika oldu.

Boş dahi bırakabilirsiniz

Güzel bir bilgi paylaşımı.Bende kendimce birkaç değişiklik yaptım.Teşekkür ederim.

brown22

Üye
arkdaşlar widget ekliycem de ben fakat bmp uzantılı olarak indi dosya nasıl dat.a cevircem bunu ya da nasıl aktifleştiricem..ltfen yardım

KayraBey

KayraBey

Üye
arkdaşlar widget ekliycem de ben fakat bmp uzantılı olarak indi dosya nasıl dat.a cevircem bunu ya da nasıl aktifleştiricem..ltfen yardım

Nereden ve nasıl bir indirme yaptınız? Bu programa widget indirildiğini sizden duyuyorum.Böyle bir özellik varsa bizlerle paylaşırmısınız?

Bunu indiremiyorum siteye ekleyebilirmisin kardeş... Bu rapidshare nasıl dosya indiriyorsunuz cepten... Ben bir türlü beceremedim kaç tane tarayıcı kullandım olmadı rapidshare ye giriyor bir tarafı çıkıyor sitenin diğer dowland yapılacak kısım silik yani beyaz boş ekran çıkıyor sebebi ne bilmiyorum anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim Allah razı olsun konuda emeği geçenlere....

Ben cepten indirme konusunda bilgisizim.Bilgisayarınıza indirip yapmanız gerekir.Başka türlü telefondan Private klasörüne ulaşabilir misiniz bilemiyorum.

brown22

Üye
Nereden ve nasıl bir indirme yaptınız? Bu programa widget indirildiğini sizden duyuyorum.Böyle bir özellik varsa bizlerle paylaşırmısınız?

Ben cepten indirme konusunda bilgisizim.Bilgisayarınıza indirip yapmanız gerekir.Başka türlü telefondan Private klasörüne ulaşabilir misiniz bilemiyorum.
adres bu..

dediğim vidgette 3.olan yani bu
SPB Mobile Shell v3.05.316 S60v5 SymbianOS9.4 Mod Iphone mesela bu vidget arkdaşım ..msj simgelereni deiştiren bi widget ama ekleyemedm bi türlü

KayraBey

KayraBey

Üye
SPB Mobile Shell v3.05.316 S60v5 SymbianOS9.4 Mod Iphone mesela bu vidget arkdaşım ..msj simgelereni deiştiren bi widget ama ekleyemedm bi türlü

Dosyaları bilgisayara indir.Zip'ten çıkar.İçinden çıkan dosyalar .dat uzantılıdır.Bunları programı kurduğun yerdeki private\20028b16 klasörünün içine kopyala.Değişiklikleri onayla.İşlem tamamdır.

bihterberk

Üye
kardeş teşekkürler yalnız tekrar eski moda dönmek için ne yapmalı

KayraBey

KayraBey

Üye

brown22

Üye
[sıze=2]dosyaları bilgisayara indir.zip'ten çıkar.içinden çıkan dosyalar .dat uzantılıdır.bunları programı kurduğun yerdeki private\20028b16 klasörünün içine kopyala.değişiklikleri onayla.işlem tamamdır.[/sıze]
saol kardeş onu bende biliyorumda dosyadan dat uzantılı çıkmıyor dosyalar...bmp uzantılı olarak yani resim olarak çıkıyor..bunları nasıl data cevircem

KayraBey

KayraBey

Üye
saol kardeş onu bende biliyorumda dosyadan dat uzantılı çıkmıyor dosyalar...bmp uzantılı olarak yani resim olarak çıkıyor..bunları nasıl data cevircem

İşin o kısmını bende bilmiyorum.Muhtemelen dat dosyalarının yeniden düzenlenmesi gerekli.Bu dosyaların düzenlenmesi esnasında indirmiş olduğun bmp uzantılı dosyalar kullanılacaktır.Böyle bir programdan haberdar olan varsa bizlerle paylaşsın.Bizlerde kendimize göre araç düzenlemeleri yapabiliriz.

brown22

Üye
İşin o kısmını bende bilmiyorum.Muhtemelen dat dosyalarının yeniden düzenlenmesi gerekli.Bu dosyaların düzenlenmesi esnasında indirmiş olduğun bmp uzantılı dosyalar kullanılacaktır.Böyle bir programdan haberdar olan varsa bizlerle paylaşsın.Bizlerde kendimize göre araç düzenlemeleri yapabiliriz.

evet arkdaşım çok ii olur.ben dosya uzantısını dat olarak yazdım ama gene olmadı boş gözüktü..adres bu..
bi bakabilirmisin bu siteye belki anlarsın...
SPB Mobile Shell v3.05.316 S60v5 SymbianOS9.4 Mod Iphone

SilentOne

SilentOne

Üye
işin garibi bu programdan ansıl çıkıyor hala bulamadım

KayraBey

KayraBey

Üye
evet arkdaşım çok ii olur.ben dosya uzantısını dat olarak yazdım ama gene olmadı boş gözüktü..adres bu..
bi bakabilirmisin bu siteye belki anlarsın...
SPB Mobile Shell v3.05.316 S60v5 SymbianOS9.4 Mod Iphone

Baktım.Başka yerlerde de aynısına rastladım.Birçok örneği mevcut.Ama hep bmp yada png uzantısı ile paylaşılmış.Bize bu işi yapacak program lazım malesef.

brown22

Üye
Baktım.Başka yerlerde de aynısına rastladım.Birçok örneği mevcut.Ama hep bmp yada png uzantısı ile paylaşılmış.Bize bu işi yapacak program lazım malesef.

yapanlar nasıl yapmış ozaman ya benm ingilizcem zayıf sen bi araştırabilirmisin......

Üst Alt