SPB MobileShell V3.7.1.635 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed Regged

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
burdaki yatay olan pil resmi nasıl duruyo normalde öyle birşey yok yükledim ben pilin sadece bir çeşidi var..

Dostum konunun ilk sayfasında Zaferizm arkadaşımız için maddeler halinde bir cevap yazdım.Bu tip görselliğin nasıl uygulandığı ile alakalı.Sende adım adım uygularsan bu görüntülere sahip olabilirsin.Tabiki resimdeki bu pile de :)

Discovery2

Üye
Başlatıcı ve Kişiler gibi prgdeki kısımları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz

20028b16 dosyası içinde bulunan strings.tr tex dosyasını açın dilediğinizi yazın kaydedin çıkın tekrar başlatın kolay gelsin.

Mesela Başlatıcı kısmını Menü

Kişiler kısmınıda Rehber olarak yazdım ben harika oldu.

Boş dahi bırakabilirsiniz

zirves

Üye
oncelıkle çok teşekkur ederım cok begendım kullanıyorum paylaşmlarınında devamını dılerım :) tek bır sorum olacaktı. bunun 15 gun suresı war tabı sız onun ıcın code lar vermışsınız ben onları nerde yuklerken kullnıcam pek anlıymadımda yardımcı olursanız sevınırım şmdıden teşekkur ederım hayırlı bayramlar hrkse

--------------- Ekleme ---------------

çk rica edıyrm arkdşlar yardm etcek olursa sevıncem :)

FQXT

FQXT

Üye
başlatıcı/ayarlar butonu(spb shell Çark seklınde)/TESCİLLEYE GIR BU NUMARALARDAN BIRINI GIR 8C5C-84Q8-DJTC

8C59-8UN9-QGAY
8C5P-5CWK-DH8I
8C5F-PDMU-DTZL
8C5O-LSU4-B9EY
8C5W-EVJN-S33C
8C5H-Z59O-IBKF
8C5M-EKRI-KRCG
8C5G-J735-DQCU

AYNA

AYNA

Üye
Dostum konunun ilk sayfasında Zaferizm arkadaşımız için maddeler halinde bir cevap yazdım.Bu tip görselliğin nasıl uygulandığı ile alakalı.Sende adım adım uygularsan bu görüntülere sahip olabilirsin.Tabiki resimdeki bu pile de :)

2.sayfadaydı kusura bakma gözümden kaçmış deniyorum hemen..

2.sayfadaydı kusura bakma gözümden kaçmış deniyorum hemen..

tamamdır oldu çok teşekkür ederim..

Buhara15

Üye
kardeş ya bu opera mobile dahil diğer tüm tüm tarayıcıları denedim bir türlü şu 2. Sayfada ki rapidshare ye yüklediğin dosyaları indiremedim başka bir yere yükleyebilirmisin Allah razı olsun emeğin için...

kararobin

kararobin

Üye
harika bi arayüz emegi gecen herkese tesekkurler cok aramıstım bunu :)

e1ektronick

e1ektronick

Üye
1) Öncelikle programın bu sürümünü indir ve hafıza kartına kur.Program yüklemeden sonra otomatik olarak açılırsa kapat.

2) Bilgisayarını tüm gizli ve sistem dosyalarını gösterecek şekilde ayarla.

3) Telefonunu usb kablo ile "Depolama" modunda bilgisayarına bağla.

4) Aşağıda linkini vermiş olduğum dosyayı herhangi bir klasör içine aç.

5) Klasörün içindeki tüm dosyaları hafıza kartı içindeki "Private\20028b16" klasörünün içine kopyala.Üzerine yazım sorularına Evet de.

6) Artık herşey hazır.Şimdi programı başlatacaksın ve tümüyle yeniden dizayn edeceksin.Resimdeki görüntülere bu şekilde sahip olabilirsin.

Dipnot : Ayrıca ben telefonumda Nokia C6 White teması kullanıyorum.İlk resimdeki yeşil otlar tema ile alakalı yani.Buda temanın linki:

ben yapamiyorum saat uzerindeki hava durumu olmuyor bende. dediklerini harfiyen uyguladim ama nafile yardim ederseniz sevinirim.

okvnoe

Üye
kurdum pek fark yok gibi eskisinden ancak tabi yenisini kullandıgını bilmek de ayri bir şey teşekkürler nadir kardeş

AYNA

AYNA

Üye
ben yapamiyorum saat uzerindeki hava durumu olmuyor bende. dediklerini harfiyen uyguladim ama nafile yardim ederseniz sevinirim.

Hava durumunun simgesini seç ondan sonra düzenleme modundayken sürükleyerek saatin üzerine getir..

Discovery2

Üye
spb shell cab dosyalarını i8910'a nasıl atabiliriz arkadaşlar bilen varmı ?

marco2000

Üye
faecbook eklentisini çalıştıran varmı arkadaşlar ?

emrevale

emrevale

Üye
hava durumu vs bilgileri program nasıl temin etmektedir?o özellikleri kullanırken kontür/tl düşüyor mu hattınızdan?birazdan indirip kurucam ben de telefonuma.gerçekten yeni telefon almış gibi olmuş yapan arkadaşlar.yeni kullanmaya başlayacağım.bilmediğimden soruyorum...

ozanazy

ozanazy

Üye
Güncelleme yapmak gerekiyor güncel hava durumu bilgileri için. Güncelle dediğin yerde istediğin bağlantıyı seçebiliyosun. Wi-fi istersen wi-fi, kontör gitsin dersen operatörün üzerinden bağlanıp güncel bilgileri alabilirsin.

emrevale

emrevale

Üye
çok teşekkür ediyorum.yükledim şimdi gerçekten süper oldu.birde programı kapatmayı bulsam tam süper olacak :D

ozanazy

ozanazy

Üye
başlatıcı - Ayarlara geliyorsun çark şeklinde. sonra sağdaki ok gibi bir seçenek var orda shell'den çık var o şekilde çıkılıyorç.

emrevale

emrevale

Üye
eline koluna sağlık ozan...

mellihyurdemi

mellihyurdemi

Üye
c6 yazılımı olan 5800da tuş kilidi kapalıyken menü tuşuna bastığımda slider açılmıo yerine menüye giriyo. sizde de böle bi sorun var mı? yardım lütfen

çözümü 598i tekrar kurmakta buldum

ozanazy

ozanazy

Üye
Rica ederim ne demek.

Üst Alt