sözlük programı(SlovoEd Deluxe İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce) v3.4.11

Sponsorlu Bağlantılar

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
sözlük programı(SlovoEd Deluxe İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce) v3.4.11
evet internet hizmeti gerektirmeyen güzel zengin bol kelime kapasitesi ile android cihazlar için sözlük programı

not : programı kurun ve 90 mb lık veri ve data indirmeniz gerekmektedir(alıntıdır) link:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: piccolo_master, blooddrunk, ledayi2000 ve 1 kişi daha

idrisxx

Üye
TEŞEKKÜRLER :oke:

simonquest

Üye
devamlı register key istiyor

lobi55

lobi55

Üye
black beleş markette var sorunsuz yükledim kullanıyorum

corus54

corus54

Üye
bende 2,14 vardı bunu yükledım sorunsuz çalişyor eline saglik güzel bır paylaşim

deger54

Üye
teşekkürler...:oke:

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar güle güle kullanın bende kullanıyorum çok memnunum

nipalensis

nipalensis

Üye
dostum eline sağlık ama indirmede sıkıntı yaşıyorum acaba başka bir siteye yükler misiniz.

Panzeraction

Panzeraction

Üye
yalnız bu sürümünde hata var sözlüğün. mesela açıp kapattınız bu uygulamayı. 30 mb ram kullanmaya başladı. tekrar açıp kapattığınızda 50 mb ram kullanmaya başlıyor. ben bugün yükledim. 10 11 kere açıp kapatmıştım. çalışan hizmetlere.girdiğimde 180 mb ram kullandığını gördüm bilginiz olsun

a393

Üye
Eywallah

esokmen

esokmen

Üye
:tşk:

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
indiremiyorum kardes linkler sorunlu galiba

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
indiremiyorum kardes linkler sorunlu galiba
linkte sorun yok hocam sizden kaynaklanıyor şimdi denedim çalışıyor

- - - Eklendi - - -

yalnız bu sürümünde hata var sözlüğün. mesela açıp kapattınız bu uygulamayı. 30 mb ram kullanmaya başladı. tekrar açıp kapattığınızda 50 mb ram kullanmaya başlıyor. ben bugün yükledim. 10 11 kere açıp kapatmıştım. çalışan hizmetlere.girdiğimde 180 mb ram kullandığını gördüm bilginiz olsun
evet maalesef bende fark ettim devamlı arka planda çalışıyor yeni versiyonu gelmiş düzeltmişler ama lisanslı kullananlar için

yolcuasog

yolcuasog

Üye
Henuz yeni versiyon cikmadi mi :(

acati

acati

Üye
bu tür sunumlar DATA dosyaları ile birlikte yapılsa keşke...

yolcuasog

yolcuasog

Üye
Hiç gerek yok ki. Aptoide adlı uygulamayı indirin program adını yazıp keyfinize bakın

mürteza16

mürteza16

Üye
Link kırık.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
çok eski bir konu oldu artık bunun yeni sürümü var 3.4.83 olan ama tr olanı bulamadım :( bazı arkadaşlar Aptoide var diyorlar istersen oradan bak yada olan biri upload etsin illa bu sürümü istiyorum dersen yarın bir ara bakayım silmediysem yeniden yüklerim ama alternatif olarak google çeviri yada bir çok ücretsiz olan sözlüklerde mevcut piyasa kaynıyor :)

mürteza16

mürteza16

Üye
çok eski bir konu oldu artık bunun yeni sürümü var 3.4.83 olan ama tr olanı bulamadım :( bazı arkadaşlar Aptoide var diyorlar istersen oradan bak yada olan biri upload etsin illa bu sürümü istiyorum dersen yarın bir ara bakayım silmediysem yeniden yüklerim ama alternatif olarak google çeviri yada bir çok ücretsiz olan sözlüklerde mevcut piyasa kaynıyor :)
Yok kardeş uğraşma. :) Google Playde var bitane. Onu yüklüycem. :)

• Beğen
Tepkiler: gonuldostu82

Üst Alt