Slovoed Dictionaries v5.4.138.596 [Unlocked]

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Slovoed Dictionaries, bir çok dilde kelime çevirisi yapabileceğiniz Symbian'dan tanınan çok eski bir sözlük uygulamasıdır. Uygulamayı indirip yükledikten sonra açın ve çeviride kullanacağınız dile ait dosyaları uygulamanın içinden indirin. Artından güle güle kullanın. 49 MB apk boyutu vardır.

Yenilikler:

Dictionary of the month: French Explanatory Slovoed Deluxe talking dictionary.
Use free until 1st of January 2017
In this version we have fixed a crash issue reported by some users in Turkish localisation.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt