Sosyal Paylaşım Sitesi

• 26 Ağustos 2014
  • 1022 Okunma
  • 23 Cevap

1. Selam Millet Yıllardır Hep Hayal Etmişimdir Facebook Gibi Bir Sitem Olsun Milli Bir Site Dünya Çapında Yani Ben Yapamadım Hadi Anladıkta Türkiyede Neden Kimse Böyle Bir Site Yapmaya Kalkmadı Bir Türlü Anlamıyorum ?

Yazan: DDorlion
  2. SHS

SHS
    Yaptı da ondan :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Facebook Gibi Bir Sitemiz Var mı yani :S

4. site yapmak kolayda duyurmak reklam yapmak lazım birazda şans lazım. Markın sosyal ağ filmini izlersen fikir sahibi olursun :)

UpOneTR bunu beğendi.
  5. SHS

SHS
    quup var daha da var nette bulabilirsin

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. işte arkadaşın dediği olay o quup deyince kimse bilmiyor ama facebook denince herkes biliyor :D Sen pondus'musun :hmmm

7. SHS

SHS
    tamam da öyle olsa konu bile açmazdı :ehe

Pondus derken? Eski nickim SerkeŞ :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. neyse konudan şaşmayalım. Onunda tuğgeneral rütbesi vardı da malum sitenin müdavimlerindeniz shs'yi tanımadım eski üyelerden biri değiştirdi sandım nedense aklıma ilk pondus geldi neyse tanıdım seni serkeş :D

Amaru Shady ve SHS bunu beğendi.
  9. SHS

SHS
    Pondusta değiştirdi ya nickini @Amaru Shady oldu :kıskıs:

Mobil cihaz ile gönderdi
    Amaru Shady ve Mad EagLe bunu beğendi.
  10. tamam konuyu dağıtmayalım sizinle gereksizlerde oynayacam ben birkaç hafta seyrek girdik herkes değişmiş :)

11. vardır mutlaka da reklamı iyi yapılamayınca sonuç alınamıyor.

hala buralardayım ya :D

SHS ve Mad EagLe bunu beğendi.
  12. Türkler Anca Yandex'le Geçiniyor :D

13. orkut vardı yapımcısı türk. ama kapandı şuan galiba.

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. yandex türk değil yalnız rusyalı

15. Kurması 5dk sosyal ağ

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. quup a girerken facebook twitter giriş seçeneği varsa bnim gözümde bitti :D okadar kolaysa açmak biriyle açalım reklam kolay vallahi bnim açımdan :D

17. Çok fazla Türk yapımı site var fakat reklamı yapılamıyor. Ne de olsa bunlar için hep para lazım..

18. Bir de olmayan birşeyi yapmak önemli şimdi facebooktan güzel site yap facebook kadar tutmaz. Örneğin line uygulamasını düşünün whatsappa göre daha çok özelliği var. Ücretsiz arama görüntülü arama gibi ama whatsapp ilk olduğu için desteği de sürdüğü için devamı geldi. Mesela viberde eski ama üzerinde pek durmadı.

19. Milli Bir site şuanda Akıllıca Tanıtılırsa Çok Güzel Patlar Açıkçası Buna Eminim

20. SHS

SHS
    Bilmiyorum hiç kullanmadım, hepsi bir olsa türk sitelerinin belki güzel bişey ortaya çıkar :) mesela ruslar vkontakte yaptı, kullanıyo çoğu, hatta türklerde kullanıyor :naughty:

Mobil cihaz ile gönderdi
    Amaru Shady bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
14/12/2018 - 08:48