Sosyal medya uygulamaları yaşıyormu

Sponsorlu Bağlantılar

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Sosyal medya uygulamaları yaşıyormu
Arkadaşlar nokia asha 303 kullanıyorum...
boostapps diye bi site var oradan facebook uygulaması edinebiliyordum ama artık facebook destek vermiyor... Herneyse... Formlarda gezerken facebook ile ilgili şeyler gördüm fln... Peki hayla facebook vb sitelerin uygulamaları bulunuyormu?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Uygulama bulunuyor lakin serverlar kapalı yani çalışmıyor sosyal medya uygulamaları

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Nokia telefonlar için sosyal medya uygulamalarının hepsinin fişi çekileli yıllar oldu. Bende de nokia telefon var ve sosyal medya programlarının hiçbiri çalışmıyor. Facebook a Uc Browser kullanarak giriyorum.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Nokia telefonlar için sosyal medya uygulamalarının hepsinin fişi çekileli yıllar oldu. Bende de nokia telefon var ve sosyal medya programlarının hiçbiri çalışmıyor. Facebook a Uc Browser kullanarak giriyorum.
Temel işlevlerin için tarayıcı kullanmak şart . E-posta kullanmak için mesela .

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Temel işlevlerin için tarayıcı kullanmak şart . E-posta kullanmak için mesela .
Ben Gmail'e de girmeyi denedim, diğer bütün sitelere emin ol hiçbiri doğru düzgün çalışmıyor. Çalışmasını geçtim çok yavaşlar. O yüzden şu nokia telefonları deliler gibi savunmayı bırakın artık. Bu telefonlardan internete girilmiyor. Benim gibi oyun oynamak için kullanacaksanız kullanın ki ben zaten N8'i oyun oynamak için satın aldım ve içinde bir sürü oyun dolu. Oyunları bitirdikten sonra satıcam. Çünkü aylardır araştırıyorum hiçbir tane uygulama yok, forumda olan uygulamaların çoğu da hali ile çalışmıyor.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Whatsapp ben askerdeyken benim N8'de çalışıyordu ancak android'teki gibi onlarca özelliğe sahip değildi. Yani işe yaramıyordu. Fişini çekmeleri isabet oldu.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ben Gmail'e de girmeyi denedim, diğer bütün sitelere emin ol hiçbiri doğru düzgün çalışmıyor. Çalışmasını geçtim çok yavaşlar. O yüzden şu nokia telefonları deliler gibi savunmayı bırakın artık. Bu telefonlardan internete girilmiyor. Benim gibi oyun oynamak için kullanacaksanız kullanın ki ben zaten N8'i oyun oynamak için satın aldım ve içinde bir sürü oyun dolu. Oyunları bitirdikten sonra satıcam. Çünkü aylardır araştırıyorum hiçbir tane uygulama yok, forumda olan uygulamaların çoğu da hali ile çalışmıyor.
Anlıyorum sizi lakin , zevkler tartışılmaz . Lütfen konu dışına çıkmayalım .

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Anlıyorum sizi lakin , zevkler tartışılmaz . Lütfen konu dışına çıkmayalım .
Konu dışı mesaj yazmadım. Arkadaşımıza gereken cevabı gayet açık ve net bir şekilde verdim. Youtube için telin kendi tarayıcısını; diğer sosyal medya siteleri için de UC Browser'i kullanmasını tavsiye ederim. Symbian'da kullanabileceği en hızlı tarayıcıdır.

• Beğen
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Twitter , facebook ,instagram gibi mi ?
sayılırmı bilmem arkadaşlarını chatroomlardan ediniyorsun ve masa oyunlarıyla diğerlerine meydan okuyabiliyorsun yapılabilecekler çok kısıtlı...

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
sayılırmı bilmem arkadaşlarını chatroomlardan ediniyorsun ve masa oyunlarıyla diğerlerine meydan okuyabiliyorsun yapılabilecekler çok kısıtlı...
Telefonunun işletim sistemi ne bilmiyorum da ona uygun olarak UC Browser kur, nokia cihazlarda kullanabileceğin en hızlı tarayıcıdır. Ben 6630 döneminden beri o tarayıcıyı kullanıyorum.

• Beğen
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Konu dışı mesaj yazmadım. Arkadaşımıza gereken cevabı gayet açık ve net bir şekilde verdim. Youtube için telin kendi tarayıcısını; diğer sosyal medya siteleri için de UC Browser'i kullanmasını tavsiye ederim. Symbian'da kullanabileceği en hızlı tarayıcıdır.
zaten UC browser bende yüklü ama ben soft ve kullanışlı olduğundan opera mini ile geziyorum

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
UC Tarayıcı şu anda kullanabileceğin en rahat tarayıcı. Opera'da sosyal medya sitelerinde gezmek zor. UC en iyisi.

• Beğen
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Opera mini bir çok siteye giriyor yatay modu açarak kullanınca sitedeki görüntü hataları eser miktara iniyor

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
UC Tarayıcı şu anda kullanabileceğin en rahat tarayıcı. Opera'da sosyal medya sitelerinde gezmek zor. UC en iyisi.
Operanın modlu versiyonu vardı . İndirme yöneticisi bile mevcuttu. Link bulabilirmiyim bilmiyorum

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Operanın modlu versiyonu vardı . İndirme yöneticisi bile mevcuttu. Link bulabilirmiyim bilmiyorum
Valla ben opera'dan UC Browser'a kadar onlarca tarayıcı kullandım telefonlarımda. Şu anda açtım telefonu UC Browser canavar gibi çalışıyor, Opera Mobile yavaş çalışıyor.

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Şu anda opera mini ile bu formda yazıyorum..,.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Neyse daha fazla konu dışına çıkmayalım. Sonuç olarak sosyal medya uygulamaları artık çalışmıyor. Facebook'un java versiyonu vardı, belki ona bakabilirsin.

• Beğen

Üst Alt