Soruyu Cevapla Sen Soru Sor

Sponsorlu Bağlantılar

ebuş...

ebuş...

Üye
ayakkabı bağında :ehe

ne sorsam acaba...buldummm !!!

bir üçgen baba üçgen anne ve üçgen çocuk varmış üçgen anne üçgen baba üçgen çocuklarıyla beraber üçgen yolda

yürürken üçgen çocuğa üçgen bir araba çarpmış üçgen araba ardına bakmadan kaçarken üçgen baba ve üçgen anne

üçgen teleondan üçgen ambulansı aramışlar üç dakika sonra üçgen ambulans gelmiş ve üçgen sedyeyle üçgen çocuğu

üçgen ambulansa bindirip üçgen hastanesine götürmüşler üçgen hastaned üçgen çocuk üçgen yatagında yatıyormuş

üçgen annesi ve üçgen babası üçgen evlerine gitmişler üç gün sonra üçgen hastaneden üçgen ailesine telefon gelmiş

ve üçgen çocuğun üçgen hastanesinden çıkabileceğini söylemişler üçgen anne ve üçgen baba abar topar üçgen

üstlerini üstlerine alarak üçgen hastanesinin yolunu tutmuşlar üçgenhastanenin önüne geldiklerinde üçgen

hastanenin üçgen kapısından üçgen anne girmiş ama üçgen baba girememiş neden ???? hihihih:ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
ayakkabı bağında :ehe
ne sorsam acaba...buldummm !!!

bir üçgen baba üçgen anne ve üçgen çocuk varmış üçgen anne üçgen baba üçgen çocuklarıyla beraber üçgen yolda yürürken üçgen çocuğa üçgen bir araba çarpmış üçgen araba ardına bakmadan kaçarken üçgen baba ve üçgen anne üçgen teleondan üçgen ambulansı aramışlar üç dakika sonra üçgen ambulans gelmiş ve üçgen sedyeyle üçgen çocuğu üçgen ambulansa bindirip üçgen hastanesine götürmüşler üçgen hastaned üçgen çocuk üçgen yatagında yatıyormuş üçgen annesi ve üçgen babası üçgen evlerine gitmişler üç gün sonra üçgen hastaneden üçgen ailesine telefon gelmiş ve üçgen çocuğun üçgen hastanesinden çıkabileceğini söylemişler üçgen anne ve üçgen baba abar topar üçgen üstlerini üstlerine alarak üçgen hastanesinin yolunu tutmuşlar üçgenhastanenin önüne geldiklerinde üçgen hastanenin üçgen kapısından üçgen anne girmiş ama üçgen baba girememiş neden ???? hihihih:ehe
Oğlunun iyileştiğini duyunca zevkten dört köşe mi olmuş?..

Kral tahta çıkınca ilk iş ne yapmış?..

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
Tahtayı çivilemiş :D

Masada 3 kalem var birini aldım kaç tane var şimdi ?

ebuş...

ebuş...

Üye
Oğlunun iyileştiğini duyunca zevkten dört köşe mi olmuş?..

Kral tahta çıkınca ilk iş ne yapmış?..

evet doğru :ehe

safa senin cvp 1 olcak tabikide :D bakıyorum şaşırtmacalı takılıyoruz :d:

gelelim benim soruma: not tutma ve hesap makinesi kullanma,

hemen cevap vermen gerektiğini de unutma ! Ha gayret !!!!

1000 al

40 ekle

1000 daha ekle

30 ekle

1000 daha

Artı 20

Artı 1000

Ve artı 10

Toplam ne çıkıyor ? :hmmm

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
4100 :p

Yemezler...

Soru bulamadım alttaki sorsun :bilmm

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
Tamam :D:D

4 tane 7 rakamını kullanarak 100'ü bul :)

çılgındostlar

Üye
:box:d::naughty::ağlarım::islik:bye2::sarıl::aha::off::op::nono::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa:6 çarpı 7=42 çarpı 2=84 + 7=91+7=98+2=100 :aman2: :ehe:bigstar::kop::evet::angry::box

sorum
para birleştirip radyo almaya gidiyorlar radyo 30tl hepsi onar tl katıyor.ondan sonra radyoyu alıp gidiyolar.sonra radyo indirime giriyor 25 tl oluyor patron çırağa 5tl verip yolluyor çırak bu parayı alanlara bölüştüremiyeceğini anlayıp.2tlyi cebe atıyor hepsine birer tl veriyor radyoyu hepsi 9 tlye almış oluyor bakın şimdi

--------------- Ekleme ---------------

:islik:aha:

:box:d::naughty::ağlarım::islik:bye2::sarıl::aha::off::op::nono::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa:6 çarpı 7=42 çarpı 2=84 + 7=91+7=98+2=100 :aman2: :ehe:bigstar::kop::evet::angry::box

sorum
para birleştirip radyo almaya gidiyorlar radyo 30tl hepsi onar tl katıyor.ondan sonra radyoyu alıp gidiyolar.sonra radyo indirime giriyor 25 tl oluyor patron çırağa 5tl verip yolluyor çırak bu parayı alanlara bölüştüremiyeceğini anlayıp.2tlyi cebe atıyor hepsine birer tl veriyor radyoyu hepsi 9 tlye almış oluyor bakın şimdi

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
Ööf hep bu soruyla büyüdk biz :D

Her birine 9 Lira düşmüyor Herbirine 30-2= 28 28/3=9.3333 Çıkar..

Alttaki Ne dersem yanlış olur?

ebuş...

ebuş...

Üye
ben geldiiim :D neyse mesela bana sen erkeksin desen yada sen 10 yaşındasın desen yanlış olur :D

peki ben ne desem doğru olur :)

haltie

haltie

Üye
parmağım kanıyor desen inanırım :D

peki ölmüş bebeğe ne denir:hmmm

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
Yaşamayan Bebek :D

Veya ismi neyse o söylenir..

haltie

haltie

Üye
johnsons baby (cansız beybi) :d:

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
:D:D Naptın sen ya :D:D

1=5
2=10
3=15
4=20
5=?

ebuş...

ebuş...

Üye
25 :ehe beş parantezine alıyoruz galba

biraz klasik olcak ama karınca zencinin koluna düşerse ne der? :ehe

WitchKing

Üye
siyah kola düştüm.
hızlı ve öfkeli 5 ne zaman vizyona girecek ?

ebuş...

ebuş...

Üye
allah rahatlık versin , iyi uykular, gitte zıbar filan öyle şeyler işte :ehe

soru: tam şuanda saat kaç :ehe

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
.Bence sordun :D

Üst Alt