Soruyu Cevapla Sen Soru Sor

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
:kop:

AKATLI

AKATLI

Üye
ben kiloluyum ama birisi seviyo seviyomudur

baştan soruyu cevapla :off:

şimdi 80 metrelik lik bi kuyu var ve içine bir kurbağa düşüyor
kurbağa hergün çıkmak için uğraşıyo ve gündüz 2 metre çıkıyo gece uyuyunca 1 metre aşağı kayıyo
bu kurbağa kaç gün sonra kuyudan çıkar ?????

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
baştan soruyu cevapla :off:

şimdi 80 metrelik lik bi kuyu var ve içine bir kurbağa düşüyor
kurbağa hergün çıkmak için uğraşıyo ve gündüz 2 metre çıkıyo gece uyuyunca 1 metre aşağı kayıyo
bu kurbağa kaç gün sonra kuyudan çıkar ?????

80 gün değil mi? :hmmm

AKATLI

AKATLI

Üye
80 gün değil mi? :hmmm

hayır değil CEVAP : 79 gün

çünkü 79. gün zaten kuyudan çıkıyo nie tekrar 1m aşağı kaysın :ehe

neyse yine güzel bi soru soruyom , soruyu çözmek dikkat istiyo onu baştan söleyim

şimdi sorum bu

bir tane son model kırmızı ferrari var , araba süper aküsü tamam depo su dolu soğuktan donmasın diye antifirizi konulmuş :D lastikler yere harika tutunuyo egzos soba borusu gibi herşeyi tmm , sana anahtarı veriyolar ve araba senin al diyolar , sen arabaya biniyosun anahtarı takıp kontağı çeviriyosun ama araba çalışmıyo neden ???????

hadi bakalım bu soruyu bilin bi tane daha sorum var :box

kinqdead

Üye
nerden sorcam soruyu

AKATLI

AKATLI

Üye
nerden sorcam soruyu

ya kardeşim baştan son sorulan soruya cevap ver sonra istediğin soruyu sor :off:

benim sorum bu, bu soruya cevap vermeden soru sormayın

bir tane son model kırmızı ferrari var , araba süper aküsü tamam depo su dolu soğuktan donmasın diye antifirizi konulmuş :D lastikler yere harika tutunuyo egzos soba borusu gibi herşeyi tmm , sana anahtarı veriyolar ve araba senin al diyolar , sen arabaya biniyosun anahtarı takıp kontağı çeviriyosun ama araba çalışmıyo neden ???????

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
yanlış anahtarmı vermişler :D

ghostt_rider

Üye
DEPO DA SU OLDUGU İÇİN ÇALIŞMIYOR BENZİN BULAMAMIŞLARMI :oley

PEKİ BENDEN D EBİR SORU

Sadece bir tek kibritiniz var, içinde bir gaz lambası, bir gaz sobası ve bir de mum bulunan karanlık ve soğuk bir odaya girdiniz... Önce hangisini yakarsınız?

AKATLI

AKATLI

Üye
DEPO DA SU OLDUGU İÇİN ÇALIŞMIYOR BENZİN BULAMAMIŞLARMI :oley

PEKİ BENDEN D EBİR SORU

Sadece bir tek kibritiniz var, içinde bir gaz lambası, bir gaz sobası ve bir de mum bulunan karanlık ve soğuk bir odaya girdiniz... Önce hangisini yakarsınız?

evet sorumun doğru cevabını bulmuşsun tebrikler

şimdi gelelim senin soruna , ben önce kibriti yakarım :oke:

sıra benim sorum da

-Napolyon’un iki bacağı arasındaki kıllı şeyi nedir?

kemal21

kemal21

Üye
sıra benim sorum da

-Napolyon’un iki bacağı arasındaki kıllı şeyi nedir?

o kıllı şey atıymış

sıra ben de

-Harry POTTER serisinde hayvan bağımlısı Rubeus HAGRİD bir hayvandan hoşlanmadığını söyler
bu hayvan nedir?

ebuş...

ebuş...

Üye
walla ne bulursa seviyo diye biliyorum :d:

kolay bir soru sorayım ...

yağmurlu bir gündü akşam üzeri mert bey eve döndü ve evleneli daha 3 ay olan karısını koltuğun üzerind kanlı bir şekilde öldürülmüş olarak buldu bunu kim yapmıştır diye düşündü ve evdeki hizmetlileri çağırdı evin ahçısı, temizlikcisi , bahçivanı, ve evde birde tamirci vardı ve onları sorguladı olay zamanı neredeydiniz bunu kim yaptı yad bi göreniniz oldumu??? hizmetlilerin vedikleri cevaplar şunlardı;

AHÇI: mert bey ben o sıra yemek yapıyordum ne bir şeye şahit oldum nede ben yaptım ... böyle bir seyle alakam yoktur dedi

TEMİZLİKÇİ: efendim bende sahit olmadım o sıra lavaboları temizliyordum dedi

BAHÇİVAN: mert bey ben bahceyi suluyordum böyle bir olaya tanıklık etmedim dedi

TAMİRCİ: abi ben işimi yapıyordum hiç bir şey görmedim duymadım dedi

ŞİMDİİİİ KADINI BU HİZMETLİLERDEN BİRİ ÖLDÜRDÜ....

KİMİN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ VE BUNU NEREDEN ANLADIĞINI YAZ BAKALIM :islik

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
kesin tamirci ama bir açıklama yapamayacağım :D

gta

gta

Üye
süper

Onur Saka

Onur Saka

Üye
bilmem izlemedim Hiç Herry Porter Felan :D

Altdaki trabzonspor En son Kac Yılında Şampiyon olmutur ?

ebuş...

ebuş...

Üye
kesin tamirci ama bir açıklama yapamayacağım :D

yanllışş yanlışş :d: niye herkes tamirci diyoki sınıftakilerde öyle dedi :hmmm tamircilere güveniniz bukadar az mı ?? :d::d: soryu iyi okumanız lazım birde tabi VERDİKLERİ İFADELERİ ÇOK BASİTT :D

TRABZON EN SON...1984 MÜŞ hihihi netten baktım bu kadar eskimi yaa yanlışmı baktım acaba son şampiyonluğumu ilki mi :hmmm

SORU:|-) BELKİ BİLİYOSUNUZDUR AMA...

Vakti zamanında çok zengin bir iş adamı uçakla uzun bir seyahate çıkmak ister tam bu niyetle şirketten çıkarken şirketin gece bekçisi onu durdurup kesinlikle uçakla seyahate çıkmaması gerektiğini çünkü kendisinin gece rüyasında uçağının bir dağa çakılacağını, gördüğünü söyler. bizimki bunu pek kafaya takmaz ama yine de içinde bi şüpe kalır ve seyehatten vaz geçer. Gerçekten de ertesi gün kendi gideceği yere yolculuk yapan uçağın dağa çakıldığı haberini alır ve hemen gece bekçisine yüklü bir miktar para verip işinden kovar. hayatını kurtardığı için gece bekçisine para vermiştir.

soru şu:bekçi neden işinden kovulmuştur? :d:

AKATLI

AKATLI

Üye
walla ne bulursa seviyo diye biliyorum :d:

kolay bir soru sorayım ...

yağmurlu bir gündü akşam üzeri mert bey eve döndü ve evleneli daha 3 ay olan karısını koltuğun üzerind kanlı bir şekilde öldürülmüş olarak buldu bunu kim yapmıştır diye düşündü ve evdeki hizmetlileri çağırdı evin ahçısı, temizlikcisi , bahçivanı, ve evde birde tamirci vardı ve onları sorguladı olay zamanı neredeydiniz bunu kim yaptı yad bi göreniniz oldumu??? hizmetlilerin vedikleri cevaplar şunlardı;

AHÇI: mert bey ben o sıra yemek yapıyordum ne bir şeye şahit oldum nede ben yaptım ... böyle bir seyle alakam yoktur dedi

TEMİZLİKÇİ: efendim bende sahit olmadım o sıra lavaboları temizliyordum dedi

BAHÇİVAN: mert bey ben bahceyi suluyordum böyle bir olaya tanıklık etmedim dedi

TAMİRCİ: abi ben işimi yapıyordum hiç bir şey görmedim duymadım dedi

ŞİMDİİİİ KADINI BU HİZMETLİLERDEN BİRİ ÖLDÜRDÜ....

KİMİN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ VE BUNU NEREDEN ANLADIĞINI YAZ BAKALIM :islik

öncelikle bu sorunun cevabını veriyorum katil bahçivandır çünkü yağmur yağmurlu bir hava diyosun ama bahçıvan ben bahçeyi suluyodum diyo , otomatik kendini eleveriyo :ehe

yanllışş yanlışş :d: niye herkes tamirci diyoki sınıftakilerde öyle dedi :hmmm tamircilere güveniniz bukadar az mı ?? :d::d: soryu iyi okumanız lazım birde tabi VERDİKLERİ İFADELERİ ÇOK BASİTT :D

TRABZON EN SON...1984 MÜŞ hihihi netten baktım bu kadar eskimi yaa yanlışmı baktım acaba son şampiyonluğumu ilki mi :hmmm

SORU:|-) BELKİ BİLİYOSUNUZDUR AMA...

Vakti zamanında çok zengin bir iş adamı uçakla uzun bir seyahate çıkmak ister tam bu niyetle şirketten çıkarken şirketin gece bekçisi onu durdurup kesinlikle uçakla seyahate çıkmaması gerektiğini çünkü kendisinin gece rüyasında uçağının bir dağa çakılacağını, gördüğünü söyler. bizimki bunu pek kafaya takmaz ama yine de içinde bi şüpe kalır ve seyehatten vaz geçer. Gerçekten de ertesi gün kendi gideceği yere yolculuk yapan uçağın dağa çakıldığı haberini alır ve hemen gece bekçisine yüklü bir miktar para verip işinden kovar. hayatını kurtardığı için gece bekçisine para vermiştir.

soru şu:bekçi neden işinden kovulmuştur? :d:

şimdi bu sorunun cevabını veriyorum hayatını kurtardığı için para veriyo , ve gece bekçisi uyuyup rüya gördüğü için yani işte uyuduğu içinde patronu işten kovuyo :aha:

ve şimdi sırada yine benim sorum

Elmayı yerken kurt bulmaktan daha kötü olan nedir?

ebuş...

ebuş...

Üye
öncelikle bu sorunun cevabını veriyorum katil bahçivandır çünkü yağmur yağmurlu bir hava diyosun ama bahçıvan ben bahçeyi suluyodum diyo , otomatik kendini eleveriyo :ehe

şimdi bu sorunun cevabını veriyorum hayatını kurtardığı için para veriyo , ve gece bekçisi uyuyup rüya gördüğü için yani işte uyuduğu içinde patronu işten kovuyo :aha:

ve şimdi sırada yine benim sorum

Elmayı yerken kurt bulmaktan daha kötü olan nedir?

bravooo sana zekisin :d: senin sorunun cevabı : yarım kurt bulmak ...olucak daha öncee ark. sormuştu :naughty:

KUTUPLARA GİDEN ZENCİYE NE OLUR ???

kemal21

kemal21

Üye
eh kendi sorumu kendim cevaplayayım ben zaten tahmin etmiştim kimsenin bilmeyeceğini hagrid harry potter a hayvan alacakken kedilerin onu aksırttığını bu yüzdende onlardan hoşlanmadığını söylüyor

--------------- Ekleme ---------------

bu arada kutuplara giden zenci ölür

yahu özür dilerim ölür yazmışım gördüm çok güldüm
kutuplara giden zenci donar

ebuş...

ebuş...

Üye
eh kendi sorumu kendim cevaplayayım ben zaten tahmin etmiştim kimsenin bilmeyeceğini hagrid harry potter a hayvan alacakken kedilerin onu aksırttığını bu yüzdende onlardan hoşlanmadığını söylüyor

bu arada kutuplara giden zenci ölür

yahu özür dilerim ölür yazmışım gördüm çok güldüm
kutuplara giden zenci donar

:kop::kop:

bir metrelik çubuktan kaç kere 10 cm. kesebilirsiniz ?????

kemal21

kemal21

Üye
99 kere keserim

Üst Alt