Sorunun Neyse Yaz Care Bulalım ?

Sponsorlu Bağlantılar

cunior_19

cunior_19

Üye

firmwareler burda var ama kendi telefonuna uygun olanını bulmalısın product kodundan

telefon hiç açılmıyor sanırım açıkken bakılıyor bu produc keye.telin arkasında olanları odugu gibi yazayım

Type RM-570, Model : 6600i-1c
FCC ID : QTKRM-570
EC9B5BAC142B
CODE: 0589222
İMEİ :.......
Sadece bu yazıyor bu şekilde uygun firmware yi bulman mümkünmü.ayrıca verdiğin sayfadakilerin hepsini denedim pheneix te olmadılar.yardımcı olursan çok sevinirim.hayırlı bayramlar bu arada

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
telefon hiç açılmıyor sanırım açıkken bakılıyor bu produc keye.telin arkasında olanları odugu gibi yazayım

EC9B5BAC142B
Sadece bu yazıyor bu şekilde uygun firmware yi bulman mümkünmü.ayrıca verdiğin sayfadakilerin hepsini denedim pheneix te olmadılar.yardımcı olursan çok sevinirim.hayırlı bayramlar bu arada

Birde şu sayfaya bakar mısın ?
Yalnız dil hakkında pek bir bilgim yok, İngilizce olabilir :-(

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye

EC9B5BAC142B
senin telefonuna uygun olan bucode yazdığın product kodun oluyor

cunior_19

cunior_19

Üye
böyle bir hata alıyorum sürekli.nokia suit i tamamen kapattım olmadı kapatmadım olmadı.portları kontrol ettim çalılşıyorlar.verdiğin sitedeki 2 versiyonu da denedim ikisinde de aynı hatayı verdi.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
böyle bir hata alıyorum sürekli.nokia suit i tamamen kapattım olmadı kapatmadım olmadı.portları kontrol ettim çalılşıyorlar.verdiğin sitedeki 2 versiyonu da denedim ikisinde de aynı hatayı verdi.
senin sorununu çözemedim daha bilgili birisi yardım edebilir

paul pierce

Üye
cm 2014 u yapar mısınız.çok sevınırz

gallifrey10

gallifrey10

Üye
phoenix nokia c3-01 i RM-776 olarak görüyo c3-01 için verilen RM-640. RM-776 yı bulamadım bi yardım

Tufkan

Tufkan

Üye
nokia c3 telefonu oyunlara girince telefonu kapatıyor

Tufkan

Tufkan

Üye
tamam teşekkürler ara kablomu bulursam yaparım

xlades1905

xlades1905

Üye
Kardeşim Benim Sorunum Var Bende Nokia 5228 Var Oyun İndiriyorum Sonra Giriyorum Girince Bana Uyg. Şebeke Başlatılsınmı Diyor Hayır Diyorum Kapatıyor Napmam Lazım Derdime bir çare bul lütfen :)

desparado006

desparado006

Üye
İndirdiğin oyunlar internete bağlı olarak oynanıyodur.ondan dolayı olabilir

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Kardeşim Benim Sorunum Var Bende Nokia 5228 Var Oyun İndiriyorum Sonra Giriyorum Girince Bana Uyg. Şebeke Başlatılsınmı Diyor Hayır Diyorum Kapatıyor Napmam Lazım Derdime bir çare bul lütfen :)
kimi oyunlarda reklam çıkıyor izin vermezsen internetine oyuna da girmiyor

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Merhaba bugün geçeici olarak asha 113 almış babam :D bana verdi onuda ea'nın hediye ettiği 40 oyuna ilk girdiğimde açlıyordu kontör gidr iye sim kartını çıkarıp denedim sonra olmadı bidaha sim kartı koyup denedim bu seferde bu sayfa açılamıyor bağlantınızı kontrol edin veya sonra tekrar deneyin hatası verdi 40 oyunu nasıl indirebilirim ve bu telefona uygun oyunlar nasıl bulabilirim şimdiden teşekkür ederim :)

MrTech

MrTech

Üye
Merhaba bugün geçeici olarak asha 113 almış babam :D bana verdi onuda ea'nın hediye ettiği 40 oyuna ilk girdiğimde açlıyordu kontör gidr iye sim kartını çıkarıp denedim sonra olmadı bidaha sim kartı koyup denedim bu seferde bu sayfa açılamıyor bağlantınızı kontrol edin veya sonra tekrar deneyin hatası verdi 40 oyunu nasıl indirebilirim ve bu telefona uygun oyunlar nasıl bulabilirim şimdiden teşekkür ederim :)
S40 oyunlardır onlar.S40 oyunda bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
S40 oyunlardır onlar.S40 oyunda bulabilirsin.

nokia 113 ü bırakıp çakma s4 aldım iyimi ettim bilmiyorum ama yaza doğru bi s3 mini alıcam :D yorumun için teşekkür ederim bu arada

• Beğen
Tepkiler: MrTech
MrTech

MrTech

Üye
  • Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Haklısın ama nokia 113,3310 gibi duruyordu ekranıda lüçüktü bende onun yerine s4 aldım hiç olmazsa angry birds gibi oyunlar oynayabiliyorum ama onlarda deli gib kasıyor zaten telefonda menü geçişlerinde falanda çok kötü kasıyor :D neyse yaza kadar idare edicem artık ondan sonra discoery alıcam

Üst Alt