Sorunun Neyse Yaz Care Bulalım ?

Sponsorlu Bağlantılar

fatozt

Üye
c3-01 de whatsapp ı kapatma sorunum var

emre_ordulu

Üye
huawei vision root nasıl atılır arkadaşım bana yardım edebilirmisin allah rızası için :-(:-(

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Alien puarantine de hile yapamiyorum türkçe olarak anlatabilen olursa sevinirim yabanci siteden bldgm #1379#* dio olmuo yardm

Hallettim snunda ingilizcesini indirip dndm oldu sorun oyun türkçe olduğu içinmiş

aysuyuksell

Üye
twitter çakışan uygulamalar sorunu desem, bi çözümü var mıdır ya da twittera girebileceğim resim yükleyebileceğim bir program var mıdır?

sahte_ruya

Üye
merhaba nokıa e71 kullanıyorum ovı store da ındır butonu aktıf degıldı bende sılıp yenıden kurmak ıstedım fakat ındıremıyorum ovıyı ındırdıklerımde tlf ıle uyumlu degıl dıyor nasıl ındırebılırım yardımcı olursanız sevınırım

SARSILMAZ58

Üye
javaya oyun yukleyip aciyom sonra oyunu baslatinca INSUFFICIENT MEMORY (YETERSIZ BELLEK) DIYOR...yardimci olurmusunuz....

Azadi30

Üye
Beyler ovi store da bişey indirmeye kalkıyorum "SERTİFİKA SIMDE VE TELDE DEĞİLDİR" yazısı alıyorum ne yapmam gerekiyor bi yardım edin

canavar195

Üye
Arkadaşlar ben java uyumlu program indirirken mesela %48e gelince indirme başarısız diyor ne yapmam gerek

brkkspppp

brkkspppp

Üye
benim telefonum Nokia asha 303 real football oynayamıyorum dokunmatik olmuyo tuşluda olmuyo dokunmatik bir ara buldum ama ekranın yarısına kadar işliyo

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
Java (.jar) için ekran görüntüsü alma programı arıyorum. Bilgisayardan da yapılıyormuş, ama farketmez telefon yada bilgisayar :D

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Konu tum markalar icin mi

asdf4236

asdf4236

Üye
c3-00 kullanıyorum içinde silinmeyen numaralar var silmeye kalkınca hata veriyor versiyon yükledim düzelmedi bir de operatör ayarlarını alımıyor yardımcı olursanız sevinirim

Uhops

Uhops

Üye
benim telefonum Nokia asha 303 real football oynayamıyorum dokunmatik olmuyo tuşluda olmuyo dokunmatik bir ara buldum ama ekranın yarısına kadar işliyo
En sol alttaki tuşa iki defa bas. :oke:

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
c3-00 kullanıyorum içinde silinmeyen numaralar var silmeye kalkınca hata veriyor versiyon yükledim düzelmedi bir de operatör ayarlarını alımıyor yardımcı olursanız sevinirim
silinmeyen numaraları silmenin hiçbir yöntemi yok bnde de c3 var arama kayıtlarının birkaçı silinmiyor geçersiz seçim diyor

cunior_19

cunior_19

Üye
hocam ben 66oo-i slide telefonumu nokia suite de güncellerken tel şarjı bitti ve işlem yarım kaldıgı için tel açılmıyor hiç bi şekilde.bunun bi çaresi varmıdır acaba?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hocam ben 66oo-i slide telefonumu nokia suite de güncellerken tel şarjı bitti ve işlem yarım kaldıgı için tel açılmıyor hiç bi şekilde.bunun bi çaresi varmıdır acaba?
phoneixle dead phone yaparak son sürümünü tekrar kurabilirsin

• Beğen
Tepkiler: cunior_19
cunior_19

cunior_19

Üye
phoenixi kurdum ama nokia 6600i için türkçe firmware bulamadım :( bi yardımcı olursan firmware bulabilirsen belki bulamayan arkadaslarada yardımcı olmuş oluruz sayende..çok çok sevinirim

gallifrey10

gallifrey10

Üye
nokia c3-01 telefonumda uzun süre önce girdiğim wlan şifresini unuttum bunu telefondan bi şekilde öğrenmenin yolunu varsa yardımcı olurmusun. Birde telefonum sürekli kendi kendine internete bağlanıyor tl kesiyor bunun nedenini ve çözümünü :D

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
phoenixi kurdum ama nokia 6600i için türkçe firmware bulamadım :( bi yardımcı olursan firmware bulabilirsen belki bulamayan arkadaslarada yardımcı olmuş oluruz sayende..çok çok sevinirim

firmwareler burda var ama kendi telefonuna uygun olanını bulmalısın product kodundan

• Beğen
Tepkiler: UtkuGARIP
UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye

firmwareler burda var ama kendi telefonuna uygun olanını bulmalısın product kodundan

Sayende bende kendi telefonumun firmwaresin buldum. :-)

Üst Alt