Sorunlarım ve isteklerim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

47sakine47

Üye
    Konu Sahibi
Sorunlarım ve isteklerim
Arkadaşlar bi kaç adet soprun olarak yaşadığım şeleri yazıcam işlerinden bildikleriniz warsa ve yardımcı olrusanız sevinirim

1-widgetler bölümünde 30-35 adet vidgetin toplu olarak verildiği ana konudaki belle widgetlerini annna pr1.0 uyumlu yapabilirmiyiz bi kaç kişi sis dosyalarında ufak oynamalarla olur dedi herhangi bi bilgisi olan ve anna uyumlu yapabilme mantığını söliyecek birisi warsa gzl olur

2-bazı konularda verilmiş olan 5 adet mesaj simgesi özelliğini flash format cfw vb gibi şeleri atmadan nsl aktif edebilirim sis yada başka bişey yolu warmı

3-ekranda gif resimlerinini çalışmasını nsl sağlıyabilirim mümkünse Et desktop desktop fairy gibi program üzerinden ekrana hareketli resim koyulan bi sistem olmassa sevinirim inanılmaz derecede pil yiyo

4-telefonu kapatıp açtığımızda telefonun hızlı bi biçimde kendine gelmesini nsl sağlıyabilirim telefon en az 1-2 dk gibi donuk kalıyo (arka planda çalışan proları modla engelle gibi şeleri arkadaşlarım söledi ama bundan öte bişey kapatsamda telefon kapatıp açılınca baya zorlanıyo kendine gelmekte bazı klasörlere 2 saatte giriyo genellikle 40-50 pronun olduğu veya 80-90 tane oyunun olduğu klasörlere bunları klasörlere ayırıyorum ama sonuç gine aynı oluyo)

5-bi çok arkadaş başka bi konuyu öneriyo ama bamadığım kalmadı flash gerketiriyomu bilmiyorum çoğu kişi flash olmadan yapıyor 6x4 7x4 menü düzeni herhangi bi programın ismini değiştirme klasör içinde alt klasör açma menü scollbarı ekli bu sölediğim menü düzeni ve isimlendirme ek sistemini düzgün bi anlatımla dosya verebilcek varsa güzel olur

Moderatör Arkadaşlar Konumun hemen kapatılmamasını istiyorum çözülen sorunlarımı konudan kaldırıcam ve herhangi bi sorun olduğunda fazlalık konu olmasın diye burdak eklemeler yapıcam

yaren_dede

yaren_dede

Üye
konudan birşey silmene gerek yok konunuz kilitlenirse tekrar açılmasını isteyebilirsiniz.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
İstediklerin iyiymiş varmı acaba

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
3-ekranda gif resimlerinini çalışmasını nsl sağlıyabilirim mümkünse Et desktop desktop fairy gibi program üzerinden ekrana hareketli resim koyulan bi sistem olmassa sevinirim inanılmaz derecede pil yiyo

4-telefonu kapatıp açtığımızda telefonun hızlı bi biçimde kendine gelmesini nsl sağlıyabilirim telefon en az 1-2 dk gibi donuk kalıyo (arka planda çalışan proları modla engelle gibi şeleri arkadaşlarım söledi ama bundan öte bişey kapatsamda telefon kapatıp açılınca baya zorlanıyo kendine gelmekte bazı klasörlere 2 saatte giriyo genellikle 40-50 pronun olduğu veya 80-90 tane oyunun olduğu klasörlere bunları klasörlere ayırıyorum ama sonuç gine aynı oluyo)

3- Öyle Program Olmadan Bunun Bir Başka Yolu Yok.
4- Çok Program/Oyun/Tema Demek Telefonun Daha Fazla Yorulması/Yavaşlaması/İşlemlere Geç Yanıt Vermesini Sağlar.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
1– zor ama imkansız değil ama annada kullandığın takdirde sistemi daha çok yorup ağırlaşabilir belleyle uyumlu olduğundan daha iyi çalışır.

2– eğer paketleme yapılırsa olabilir. Ama flaşla gömmek daha temiz.

3– malesef androiddeki gibi canlı duvar kağıdı yok bahsettiğin uygulamalar extra güç harcayacağından batarya sarfiyatı doğal olarak artacaktır.

4– açılışta birçok program ve arkaplan uygulamaları çalışır haliyle biraz kasılır bunun için arka plan uygulamalarını kapatan ve açılışta yüksek ram sağlayan mod var ama o da flaşla çalışıyor. Klasörlerde kalabalık olduğundan tepkime süresi yavaş olabilir.

5– bu menü düzeni ile noss_barr ilgileniyor onda danış derim. Ama benim sana tavsiyem bu sorunlarla tek tek uğraşmak yerine beğendiğin bir cfwyi yükle daha iyi performans alırsın reklam yaptığımı düşünme ama mesela benim cfwde açılış modu yüksek ram var klasör içinde klasör oluşturabilir isim verebilirsin. Diğer arkadaşların yaptıklarında ekleyenlerde vardır mesela mesaj simgeleri 5 sayfa olan benimkinde yok ama diğer arkadaşlarınkinde var sana tavsiye gir cfw bölümüne kendine uygun olanı seç yükle.

benighted

benighted

Üye
bence once sen bir telefonunu guncelle ne o laptopta win98 kullanmak gibi birsey artik anna refresh e guncelle bir de formatla gereksiz kullanmadigin uygulamalari da kadir ki telefon bi rahatlasin sonra da bu istediklerinin bir cogunun zaten cozumu var cesitli programlar sayesinde.

MaxipmaN

Üye
öncelikle şunu söyliyim pr1.0 bu devirde şaka gibi bişi :D kullanılırmı o :D

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Anna kullandım,hala da kullanabilirim,kullananlar da var.Ama pr1.0 hiç görmedim kullanmadım da.Bence işletim sistemini güncelle.

benighted

benighted

Üye
Anna kullandım,hala da kullanabilirim,kullananlar da var.Ama pr1.0 hiç görmedim kullanmadım da.Bence işletim sistemini güncelle.

ben ilk aldigimda nisan 2011 yani o zaman pr1.0 di c7 arkadasim benden bir ay once almisti o pr1.2 ye guncellemisti o zaman bile cok iyi hatirliyorum ne bicim telefon sunu guncelle demisti.simdi arkadasin boyle dedigini duyunca sasirrdim yeni telefonlarda belle yukly geliyor en kotu anna acaba ne zamandir pr1.0 kullaniyor diye merak ettim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt