Sony'nin yeni orta seviye akıllı telefonu Xperia M2 tanıtıldı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Sony'nin yeni orta seviye akıllı telefonu Xperia M2 tanıtıldı
Sony, üst seviye akıllı telefonu Xperia Z2'den sonra orta seviye için Xperia M2 modelini duyurdu.

LG G2 Mini'ye rakip olabilir mi?

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Xperia M2; 4.8 inç büyüklüğünde 960x540 (qHD) çözünürlüğünde ekran, 1.2GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemci kullanıyor.

Xperia M2 tek ve çift hat olarak 2 versiyon ile karşımıza çıkıyor. 1GB sistem belleğine sahip telefon 8MP kamera ile geliyor. Siyah, beyaz ve mor olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile gelecek olan telefonun batarya kapasitesi 2330mAh.

Telefonun Android 4.3 işletim sistemi ile gelmesi biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Xperia M2'nin önümüzdeki ay satışa sunulması beklenirken fiyat konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Ekli dosyalar

Invoke

Invoke

Üye
Evet, G2 miniye rakip olabilir. :D

• Beğen
Tepkiler: ANIL
0MG90

0MG90

Üye
G2 Mini rakibi :)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Rakibi belli G2 Mini ayrıca araştırdığım kadarıyla USB on the go da bulunması güzel olmuş. Keşke abisi Z2 gibi bunda da IPS ekran kullanılsaymış. Benim emektar 603'ümde bile IPS + Clearblack teknolojili ekran var. Sony'e yakışmıyor.

Invoke

Invoke

Üye
Rakibi belli G2 Mini ayrıca araştırdığım kadarıyla USB on the go da bulunması güzel olmuş. Keşke abisi Z2 gibi bunda da IPS ekran kullanılsaymış. Benim emektar 603'ümde bile IPS + Clearblack teknolojili ekran var. Sony'e yakışmıyor.

Yani OTG?

Invoke

Invoke

Üye
Otg 2011 Xperialarda bile var :D

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Otg 2011 Xperialarda bile var :D
Valla genel olarak söyleyeyim otg orta segment telefonların genelinde yok Xperia L'de falan yok, hatta bazı orta segmentlerde adaptörle falan çalıştırıyorlardı rezillikti.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Xperia M2 hands-on video:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Xperia M2 hands-on video:

Güzel telefon cidden Xperia M'e göre baya kademe atlamış. Bakalım L2 falan da tanıtılacak mı gerçi o tanıtılsa bile herhalde Haziran'a doğru tanıtılır.

Bu da Xperia M2 reklamı, hoşmuş.

• Beğen
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Bu da iyiymis @-qarapapaq- :D

hikmet366

hikmet366

Üye
Bu Telefon çift Hatlıysa Yani 1.150 Üstü Bir Miktarda Gelecktir. Benim Düşüncem Budur.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Huawei G6 Modelinede Rakip Olabilir

orxan_92

orxan_92

Üye
Cok guzel cihaz

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Bu Telefon çift Hatlıysa Yani 1.150 Üstü Bir Miktarda Gelecktir. Benim Düşüncem Budur.
Çift hatlısı da var tek hatlısı da var. M2(büyük ihtimal tek hatlısı) 220 eurodan piyasaya sürülmesi planlanıyormuş. vergilerle bizim ülkede 850-900 tl civarını bulur gibi. Zaten bu telefon 1000 tl'nin üstüne çıkarsa piyasaya tutmaz.

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Kit Kat

Kit Kat

Üye
Telefon çok hoş bir görünüme sahip bana göre , bataryası da iyiymiş bakalım fiyatı nasıl.

Üst Alt