Öneri Sony Z3 Almak İsteyenler Mutlaka Okusun(Kullanım Deneyimim)

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Arkadaş cam arka diyince aklıma geldi. Sony Xperia Z cihazlarında tamamen cam degil sanırım. Bir iPhone 4s cam arka kalitesi yok acaba gerçekten cam mı yoksa başka malzemelerde mi var emin olamadım?

4S, düşünce dağılan cihaz değil mi? =P

Neyse, cam demek kolay da cam çok genel bir kavram içindekilerin oranına göre özellikleri değişir. Sony'den detaylı bir açıklama yok, şunu kullanıyoruz diye sadece "tempered glass" diye geçiyor.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
4S, düşünce dağılan cihaz değil mi? =P

Neyse, cam demek kolay da cam çok genel bir kavram içindekilerin oranına göre özellikleri değişir. Sony'den detaylı bir açıklama yok, şunu kullanıyoruz diye sadece "tempered glass" diye geçiyor.
Z3 ekranı shatter proof glass hocam tempered glass kırılmayan cam extra taktırabiliyosun:)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
6.50dk çizilme testi var inceleyebilirsiniz

Invoke

Invoke

Üye
Shatter proof tempered glass, Dağılmaya karşı dayanıklı ısıl işlem görmüş cam.

Enes

Enes

Üye
gönlüm htc one m8 diyor. aklım z3. ( bütçem 3310 :ehe)

Enes

Enes

Üye
Z3 den şaşma derim :) :oke:
ben çok takıntılı biriyim hatta aşırı diyebilirim.
z3ün o açıkta bırakılan kol ile entegrasyon sağlayan kısmı hiç de güzel bir görüntü değil açıkası. M8 çok daha güzel bir tasarım sunuyor bu konuda.

98farom98

98farom98

Üye
z3ün o açıkta bırakılan kol ile entegrasyon sağlayan kısmı hiç de güzel bir görüntü değil açıkası. M8 çok daha güzel bir tasarım sunuyor bu konuda.
Şarj dock yeri mi?

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
benimde hoşuma gitmesede zamanla alışıyo insan simgeler ufak olsa süper olurdu ama piyasanın en iyi kamera ve en uzun pili giden cihazı tasarımda çok güzel beklentilerimi karşılıyor

Invoke

Invoke

Üye
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Enes
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
M8 al hacı.

-----

Bu sarı leke problemini Z3'de de gördüm. G2'dekinin aynısı.
çok fotoğraf cekinmeyi seven birisi olarak 500 e yakın fotoğraf çekindim hiç rastlamadım. fotoğraf cekerken sık rastlanılan bi durum mu ?

0MG90

0MG90

Üye
Ekranda sarı leke mi?

Invoke

Invoke

Üye

Bunun daha büyük olanı ve Z3'de olanı. Zaten G2'lerde de daha da büyüyor, bu küçük hali.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
98farom98

98farom98

Üye

Bunun daha büyük olanı ve Z3'de olanı. Zaten G2'lerde de daha da büyüyor, bu küçük hali.
Anladım hayret ya Z3 de böyle bir sorun olması kötü ya inşallah son serilerde giderilir bu sorun

Enes

Enes

Üye
sen bana cevap versene :gun1:
@-qarapapaq-

Üst Alt