Sony Xperia Z1s Yeni Fotoğraflar Geldi, Ayrıca Fiyat Etiketi De Ortaya Çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z1s Yeni Fotoğraflar Geldi, Ayrıca Fiyat Etiketi De Ortaya Çıktı
Sony’nin yeni güçlü akıllısı hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor

Sony, yeni bir akıllı akıllı telefon modelini sunmaya hazırlanıyor. Sony Eylül ayında tanıttığı yeni akıllısı Xperia Z1′in mini modelini geçtiğimiz günlerde firma Japonya’da tanıtmıştı. NTT DoCoMo aracılığı ile duyurulan ve sadece Japonya’da sunulacak olan bu yeni akıllı telefon Sony Xperia Z1s olarak adlandırılmıştı.

Sony bu yeni modelini Japonya dışında da sunmaya hazırlanıyor. Son gelen bilgiler ise akıllı telefonun Xperia Z1s adı ile sunulacağı şeklinde. Dün Endonezya’nın FCC’si Postel’de de ortaya çıkan Xperia Z1s’in görselleri gelmeye devam ediyor. Yeni bazı görseller Çin’den geldi.

Sony Xperia Z1s gelen bilgilere göre 4.3″ büyüklüğünde ve 1280×720 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile gelecek. Qualcom Snadragon 800, dört çekirdekli işlemci içeren yonga setini kullanacak olan akıllı telefon 2GB RAM ve 16GB dahili veri kapasitesi ile sunulacak.

Sony, Xperia Z1′de kullandığı 20.7MP kamera, bu küçük modelde de kullanılıyor. Ayrıca yine ön tarafında 2MP başka bir kamera daha yer alıyor. Aderno 330 grafik işlemci ile gelecek olan Sony Xperia Z1s işletim sistemi olarak da Google Android 4.3 Jelly Bean kullanacak.

Ayrıca görsellere baktığımızda 3600Yuan görülmekte, bu da fiyat etiketinin Çin için 590$civarında olabileceğini gösteriyor.

Sony Xperia Z1S yeni fotoğraflar geldi, ayrıca fiyat etiketi de ortaya çıktı

MaxipmaN

Üye
model ismini bile çalıyolar appledan

caglar b

caglar b

Üye
4.3 inç ekranlı bir amiral gemisi görmeyeli çok olmuştu :D

mehmettech

mehmettech

Üye
"S"takısını apple patentlemedi diğer markalar kullanamaz diye bişey yok ama telefon ekrani biraz küçük yoksa süper yav

0MG90

0MG90

Üye
590 dolar 1,180 lira civarı ediyor fazla kdv gelirse unuturum ben bu cihazı
Off :züü:
model ismini bile çalıyolar appledan
Z1"s" "s" burada küçük,mini olarak kullanılıyor Apple ile ilgisi yok

MaxipmaN

Üye
z1de olduğu gibi ekran çamur gibi olacaksa hiç gelmesin

Invoke

Invoke

Üye
ben 2dk falan inceledim büyük konuşmamak lazım tabi :)

Ben epey bir inceledim...

Bence diğer firmalar ekranı çok abarttıkları için Sony garip geliyor ama bence daha gerçekçi renkler Sony'de

Samsungun LG'nin renklerinin de gerçekten uzak daha yüksek kontrasta sahip olduğu açık ama bazıları da gerçek olsun demiyor cafcaflı olsun istiyor, doygun renkler istiyor...

Son düzenleme:
fk555897

fk555897

Üye
Telefon çok güzele benziyor.

Üst Alt