Sony xperia z1 harici wifi adaptör

Sponsorlu Bağlantılar

hasannha

Üye
    Konu Sahibi
Sony xperia z1 harici wifi adaptör
arkadaşlar telefonun wifi çekim gücü az olduğu için usb ile harici wifi adaptörü taksam olurmu desarkadaşlar telefonun wifi çekim gücü düşük olduğu için usb ile telwfona harici wifi adaptör bağlayabilir miyim ?destekler mi ? Veyahut başka önerisi olan varmı modem komşuda modeme ulaşamam ilgilenirseniZ çok sevinirim çekim az olsuğu için int sürekli kapanıp açılıp duruyor

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ne kadar bir uzaklık kardeşim bahsettiğin? Tahmini arada kaç duvar vardır?

hasannha

Üye
    Konu Sahibi
3 4 duvar en fazla çok uzak değildir çünkü 4 dişlik göstergede 1-2-3 diş arasında değişiyor yani azcık bir faydası bile olsa bana yeter diye düşünüyorum

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Tamam işte kardeşim gerek yok ki ayrıyeten cihaza. oluru o kadar benim z1 de o kadar çekiyor. Hatta evin bir ucundan diğer ucuna gittiğimde çekmiyor. Ayrıca 1 diş olması ile full çekmesi arasında bir değişiklik yok. Wifi'ye baklı olduğunda her halükarda aynı hızda alırsın interneti

hasannha

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardeş yanılıyorsun az çekmesiylr öok çekmesi arasında baya ciddi bir fark var hadi tm hızı geçtim zırt pırt bağlantı kopup duruyorü

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yok kardeş yanılıyorsun az çekmesiylr öok çekmesi arasında baya ciddi bir fark var hadi tm hızı geçtim zırt pırt bağlantı kopup duruyorü
Bağlantı kopup durmasına bişey diyemem ama 1mb alıyorsa yine tek dişte 1mb alır.

Üst Alt