Sony Xperia Z

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Benmi Yanlış telefonu karşılaştırıyorum yoksa buradaki yorumlarda neye dayalı olarak HTC One X daha iyi deniyor?

Açık ara Xperia Z donanımıyla önde?

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Htc one x değil sadece one yeni çıktı bu daha piyasada değil sanırım fiyatına bakıcaktım bulamadım internette :hmmm kararım htc one ye doğru kaymaya başladı

tutas_tee

tutas_tee

Üye

sony daha onde diyebilirim...bende samsung s4 ve sony xperia z arasinda kaldim???

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
Xperia şu alırsa garanti Kapsamı dışında kalkıyor. Su almaz ama alirsa garanti dışı :what:

PriZm

PriZm

Üye
Ben olsam ikisinide almazdım şuan.1920*1080 çözünürlük desteği marketteki uygulamalarda yok denecek kadar az.

furkey

Üye
samsung kullanıcılarının hiçbiri SONY'yi sevmiyor neden ki acep:hih:

benim için güçlü donanımın yanında tasarım ve sağlamlıkda önemli diyorsan tabiki Sony Xperia Z
ama ben marka istiyorum bana marka olsun gerisi sorun değil diyorsan sen bilirsin

Samsung kullanicisiyim koyu HTC faniyim 've Sony i de severim istersen oyle bir genelleme yapma

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Çok oyun oynıyan biri değilim mağazanında yavaş yavaş güncellendiğini söylediler ve telefonda test ettikleri oyunlar bana yeter zaten :) su almıyo ama alırsa garanti dışı nedir ya almıyosa aldımıda garantide olması lazım bu caydırabilir beni htc ye :hmmm fiyatı önemli ama xperia gibi 1800 falan olursa iyi olur

MrGalaxy

Üye
Sony cep telefonları gayet güzel ve dayanıklıdır bunu belirtmek isterim. Zaten tanıtımlarında da bunu gördük. Ancak Sony Ericsson Live with walkman telefonumda servis konusunda çok sıkıntı çektim. Sony'nin garantisine güvenmediğimden dolayı S III aldım.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Sony cep telefonları gayet güzel ve dayanıklıdır bunu belirtmek isterim. Zaten tanıtımlarında da bunu gördük. Ancak Sony Ericsson Live with walkman telefonumda servis konusunda çok sıkıntı çektim. Sony'nin garantisine güvenmediğimden dolayı S III aldım.
Tasarım olarak çok hoşuma gitti ama sesi dışarı iyi veremiyo falan diyolar htc nin kasasıda sağlam ve sesi çok iyi ekran bakımından htc daha iyi gorilla glass 2 sony nin ekranı farklıymış

enesen11

enesen11

Üye
xperia z hertürlü :)

Üst Alt