Yardım sony xperia z recovery mode

Sponsorlu Bağlantılar

erhanurcan

erhanurcan

Üye
    Konu Sahibi
aynı hata verdi hocam. failed remote command not allovet. biryerde eksik yalnış birşeyler var. fakat flash yaparken flash modda skntı yok yani firmware aterken. cihaz açıkken birşeyler flashlarkende sorun yok. sadece bu recovery dosyalarında faiet diyor. .
aynı hata verdi hocam. failed remote command not allovet. biryerde eksik yalnış birşeyler var. fakat flash yaparken flash modda skntı yok yani firmware aterken. cihaz açıkken birşeyler flashlarkende sorun yok. sadece bu recovery dosyalarında faiet diyor. .

goldmobile

goldmobile

Üye
sen daha önce pu proqramlamı flash atarken failed alyordun?

erhanurcan

erhanurcan

Üye
    Konu Sahibi
hocam diyorumya . stock rom atarken yani flash modda sıkıntı yok. ama fastboot modda hiçbir şekilde tanımıyor failed diyor. bu hatanın aynısını flashtoolda fastboot moddaikende veriyor hocam..çok sitede araştırdım ama bir sonuca varamadım
bu sadece bir örnek aynı ekrana ben fastboot flash recovery recovery.img yazıtyorum işlem aynı yani
ben bu fastboot kasörünü normal masaustundeyken kullanıyorum sıkıntı olurmu. gerçi c ye android klasöründede çalıştırdım ordada olmadı

goldmobile

goldmobile

Üye
istersen bi team at ben kendim bakayım yazmakla olmuyor aklımda soru işaretleri var

erhanurcan

erhanurcan

Üye
    Konu Sahibi
Tamam hocam 5 dakikaya yolluyorum

goldmobile

goldmobile

Üye
iyi akşamlar bu konu etkinmi benim de aynı sorunum var şu anda

Üst Alt