Yardım Sony Xperia Z Brick

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anil585

anil585

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z Brick
Arkadaşlar telefonumu flashlarken bir sorun oldu. Şimdi telefon açılır gibi sony yazıp sonra o ekranda kalıyor. Ses açma ve power tuşuna basılı tutunca da yeniden başlamaya çalışıyor.ama yine sony yazısı geldikten sonra kırmızı led yanıp kalıyor. Nasıl düzeltebilirim. Bilgisayarda görmüyor telefonu. Flashtool la tekrar yazılım yükleyemedim. Lütfen yardım edin.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Arkadaşlar telefonumu flashlarken bir sorun oldu. Şimdi telefon açılır gibi sony yazıp sonra o ekranda kalıyor. Ses açma ve power tuşuna basılı tutunca da yeniden başlamaya çalışıyor.ama yine sony yazısı geldikten sonra kırmızı led yanıp kalıyor. Nasıl düzeltebilirim. Bilgisayarda görmüyor telefonu. Flashtool la tekrar yazılım yükleyemedim. Lütfen yardım edin.

hocam BOX ile düzelebilir bi telefoncuya götürün derim

• Beğen
Tepkiler: anil585
anil585

anil585

Üye
    Konu Sahibi
hocam BOX ile düzelebilir bi telefoncuya götürün derim
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.Şimdi pc comp. ile onar seçeneğini deniyorum. Program yazılımı indirmeye başladı. Ama çok yavaş ilerliyor.Bu şekilde sonuç alamazsam tekrar dönerim buraya.

uugguurr86

Üye
Düzeltebildin mi bilmiyorum. Düzeltemediysen Telefonun stock rom'unu(ftf dosyası şeklinde) bul. Flashtool uygulamasıyla telefona flashla.

anil585

anil585

Üye
    Konu Sahibi
Düzeltebildin mi bilmiyorum. Düzeltemediysen Telefonun stock rom'unu(ftf dosyası şeklinde) bul. Flashtool uygulamasıyla telefona flashla.
Yardımın için teşekkür ederim.Onu denemiştim ama flashtool görmüyordu. Neyseki sony pc comp. onar seçeneği ile uzun süren bir yükleme aşamasından sonra düzeldi telefon.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Sorun cozuldugune gore konu kilit @SHS hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt