Sony Xperia Z2 Brick Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Emirhan46_46

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı Ramazanlar arkadaşlar.

Z2 telefonum brick oldu galiba yardım edebilir misiniz. Güç tuşuna basılı tutunca logo geliyor sadece, açılmıyor.

Flashtool ile stock rom atmaya çalışınca da hata veriyor. (Android 6.0.1 ve Android 5.1 romları denedim aynı hatayı veriyor)
 


manyax2007

manyax2007

Üye
Sony companion ile yazılım at
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt