Sony Xperia Tipo

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

QARIUM

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Tipo
sizce sony xperiatipo almalımıyım? fiyatı ve android 4.0 olması beni çekiyor bütçem 400-500 tl arası önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyerum. :)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Gayet güzel bir telefon iyi bir seçim.

• Beğen
Tepkiler: QARIUM
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Tipo iyi tel...
Ama 100tl daha koy xperia ray al!!! Istersen özelliklerini bi arastir... :oke:

• Beğen

QARIUM

Üye
    Konu Sahibi
Tipo iyi tel...
Ama 100tl daha koy xperia ray al!!! Istersen özelliklerini bi arastir... :oke:
ray a da baktım sanırım sen de kullanıyorsun tavsiyen için teşekkürederim fakat öncelikle memnun musun ve android güncellemesi var mı merak ettim. ayrıca gerek işlemci hızı gerek kamerası ile eğer android ıcs veya jelly bean güncellemesi varsa fyatıyla birlikte mükemmel bir telefon...

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
Iyi bir cihaz.

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
ray a da baktım sanırım sen de kullanıyorsun tavsiyen için teşekkürederim fakat öncelikle memnun musun ve android güncellemesi var mı merak ettim. ayrıca gerek işlemci hızı gerek kamerası ile eğer android ıcs veya jelly bean güncellemesi varsa fyatıyla birlikte mükemmel bir telefon...

tabi bende xperia ray kullanyorum. Surum 4.0.4 ics
kamera 8mp hd led flas
ön kamera var
islemci 1000mhz
ram 512
ekran 480x854
andero 205 armv7
v.s..

QARIUM

Üye
    Konu Sahibi
tabi bende xperia ray kullanyorum. Surum 4.0.4 ics
kamera 8mp hd led flas
ön kamera var
islemci 1000mhz
ram 512
ekran 480x854
andero 205 armv7
v.s..
peki 3 4 ay dişimi sıkıp yeni çıkmış ya da çıkacak üst model bir telefon alsam para biriktirip daha mantıklı olmaz mı sence? :)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
sakın tipo alma ray veya neo v almaya bak tipoda ram yetersiz işlemci yetersiz çok sıkıntı çekersin

• Beğen

QARIUM

Üye
    Konu Sahibi
sakın tipo alma ray veya neo v almaya bak tipoda ram yetersiz işlemci yetersiz çok sıkıntı çekersin
en büyük korkum da o zaten özelliklerine ayrıntılı baktığımda dediklerin doğru ben de dikkat ettim uyardığın için sağol dediğim gibi biraz daha para biriktirip üst birmodel almak daha mantıklı geliyor.

Black-killing

Black-killing

Üye
Neo V tavsiye ederim

Kingmortall

Kingmortall

Üye
en büyük korkum da o zaten özelliklerine ayrıntılı baktığımda dediklerin doğru ben de dikkat ettim uyardığın için sağol dediğim gibi biraz daha para biriktirip üst birmodel almak daha mantıklı geliyor.

200 300 mb ram var zaten yarısını android kaplıyor sana 70 80 mb ram kalacak adreno 200 cpu yetersiz 800 mhz işlemci zayıf kalıyor günümüz şartlarına bakarsak aldın diyelim uygulama çalıştırmaz düşük oldugu için sana tavsiyem ya sony ericsson xperia neo v ray samsung galaxy wonder daha iyisini söyleyim biraz daha bekle 150 200 daha koy 700 800 liraya temiz 2el s2 ler var sıkıntı çekmessin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt