Araba Tavsiyesi


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Yaklaşık 150 - 190 Bin TL arasında bir bütçe ile ikinci el araçlar arasında tavsiyede bulunacağınız modeller var mıdır ?
İlk olarak sıfır Fiat Egea Cross 1.4 95 HP benzinli Lounge + Plus + Güvenlik yani en dolu haliyle 187 bin fiyat çıkıyordu bunu düşündük fakat gerek Fiat olması gerekse motorun bir hayli zayıf kalacağı gerçeği yüzünden vazgeçtik gibi görünüyor. Bu bütçelere ikinci el araçlarda bir hayli dikkatimizi çekiyor.

Peugeot 508 ( 2015 - 2017 ) en dolu haliyle

Renault Megane HB / Sedan ( 2016 - 2017 ) Icon dolu paket haliyle

bu iki model şimdilik aklımıza yatıyor ama tavsiye almak istiyoruz. Bu fiyata donanım açısından doyuracak başka modeller varsa önerilerinizi bekliyorum. VW Jetta bakmadım hiç çünkü o fiyata Peugeot 508 çok daha fazla öne çıkıyor özellik bakımından.
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Peugeot 508 diyorum. Düşük km iyi ekperstiz yaptırırsan alınır.

Benim tercihim her zaman yeni olanını almandır. Boş paket olsun sıfır olsun.

2020 ellerinde kalanlar falan yok mu ? Hemen almaya bakın. Üretim sıkıntısı ne zaman biter bilinmez
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt