SONY xperia s usb sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

serhatbjk

serhatbjk

Üye
    Konu Sahibi
SONY xperia s usb sorunu
Bilgisayara bağlıyorum ama MTP device sorunu veriyor nasıl yapcam bide telefonun içinden depoya nasıl gircem.

enes122

enes122

Üye
Usb hata ayiklama modu kapalı mı

serhatbjk

serhatbjk

Üye
    Konu Sahibi
evet kapalı

enes122

enes122

Üye
Ayarlar _kablosuz ve ağ_ usb yardımcı programlara gir belleği pc ye bağla ya tıkla ( s2 den bakıp söyledim bunları sende farklı olabilir)

serhatbjk

serhatbjk

Üye
    Konu Sahibi
bende öyle birşey yok napabilirim

enes122

enes122

Üye
Nasıl bi hata alıyorsun?

serhatbjk

serhatbjk

Üye
    Konu Sahibi
ya bilgisayar görmüyor MTP device doğru calışmayabilir diyor

enes122

enes122

Üye
O zaman bilemiyecem ama yine karıştır ayarları sen vardır bi yerde biseyler mesela hata ayıklama modunu kapalıyken dene açıkken dene

serhatbjk

serhatbjk

Üye
    Konu Sahibi
açıkken bikere girdide sadece 1gb lıgını gördü

serkan9

Üye
Sony xperia u kullanıyorum telefonu bilgisayara bağladığımda veri depolamaya ulaşamıyordum telefon güncellemesinden sonra bu sorunu yaşadım yazdığınız her şeyi denedim farklı forumlarda farklı çözümleri de denedim hiç bir yöntem çare değil son olarak telefon sıfırladım bütün dosyalar uygulamalar her şeyim gitti ama artık bilgisayar telefonu görüyor telefonu sıfırlayın ve güncellemeyi yetkili servise yaptırın.

fat1h1

Üye
arkadaşlar ayarlara girin cihaz bölümünden Xperia yı seçin en altta usb baglanıla bilirlik var onu seçin usb baglantısı modunu yıgın depolamaya çevirin bunu yaparken usb kablosu baglı olmasın ama yoksa degişiklik yapamazsınız