Sony Xperia Z2 format sorunu


Rego6161

Üye
    Konu Sahibi
Cümleten selam aleyküm arkadaşlar kardeşler öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim
Elimde sony Xperia Z2 bir cihaz var yaklaşık olarak 2 yıldır kenarda duruyordu şarja taktım kullanayım dedim fakat ekran deseni ni ne yaptıysam açamadım duşlardan sıfırlayıp format atayım dedim ne yaptıysam format bölümüne geçemedim önceden belkide 20 kere atmışımdır kafam karışık bilgisi olan Allah rızası için yardımcı olursa sevinirim saygılar.
 

M.F.E

Üye
Hatırladığım kadarıyla telefon açılırken ses açma + güç tuşuna basarak recovery menü açılıyordu. Oradan Wipe data yı seçerek format atabilirsiniz.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected]axicep.com mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt